| anonim_4396 a întrebat:

Daca cineva isi mai aminteste intrebarea de ieri, mai bine, daca nu o sa fac un mic rezumat.(Am 15 si 3 sferturi ea e mai mica)
Sunt intr-o pensiune si aici am vazut o fata. Cand nimeni nu mai era in camere m-am dus la ea in camera fara sa bat la usa. Ea era pe pat si facea ceva cu telefonul, apoi a venit la mine si m-a intrebat daca caut pe cineva, si i-am zis ca o caut pe ea si m-am apropiat de ea, si apropiinduma am inceput in decolteul ei(extrem de sexy!), si atunci s-a intamplat ceva naspa. Mi s-a ridicat... Nu stiu daca ea a simtit, dar cred ca da pentru ca in acelasi timp i-am pus si mainile pe fund si atunci mi le-a luat foarte foarte repede apasand cu unghiile(cred ca mi le-a invinetit!) Si m-a impins incet, dar cred ca m-a impins incet pentru ca ar fi fost mai greu pentru ea sa ma impinga mai tare. Si mi-a zis (asta am uitat s-o scriu ieri) : "Sper ca nu, ti-ai pune viata in pericol" A zis-o in mod ironic. Chestia asta a fost raspunsul la :" chiar pe tine te caut" ceea ce ii zisesem acu un minut cred.
Apoi mi-a zis sa dispar de aici pana se intoarce.
Acum continui.
Tot o vad mereu, incerc sa ma apropii de ea cand e pe schiuri chiar daca eu nu am habar de nici cum sa ma incalt cu schiurile. Dimineata, ma asez mereu langa masa ei si langa scaunul ei, dar nu ma baga in seama, chiar pare deranjata uneori.
O data am vazut-o iesind din camera ei, incercand sa-si scoata parul din geaca si i-am zis "Pot sa te ajut?" Dar s-a uitat urat la mine si a coborat.
Sau, alta data era pe scari cu niste tocuri de 2 metri si cobora, dar scarile alea sunt foarte ciudate, e greu sa cobori si cu adidasi.Si cobora usor, si eu eram la barul ala din pensiune (in pensiune sunt doar familia ei si a mea) si am fugit repede sa ma duc sa o ajut si am incercat sa o iau de mana sa o ajut, si ea si-a tras mana. Eu atunci i-am zis "Nu vrei sa te ajut? E periculos." Si ea a zis " Ar fi ultimul lucru de care as avea nevoie". Si apoi incerca sa coboare dar eu admirando (sau... ok... uitandu-ma la corpul ei superb), nu ma dadeam de pe scari. Ea incerca sa coboare, dar nu putea si a zis"Pot sa trec?!" dar eu nu intelesesem ce a zis, si m-am apropiat de ea ca sa aud mai bine, si i-am zis "Cee?" Aunci s-a uitat din nou urat la mine si m-a impins de mai aveam putin si cadeam, si a coborat si a iesit afara.
Nu stiu ce naiba sa mai fac!
Imi place chiar mult de ea, dar nu sunt indragostit, pentru ca oricum ea nici macar nu locuieste in Romania, e doar in vacanta.Deci nu vreau prea mult, doar ca mai avem destul de mult de stat aici la pensiune, si eu as vrea...cam... nu prea mult.
Ok, nu stiu daca as vrea sex... dar totusi...
Imi place de ea.
Ce sa mai fac?!

Răspuns Câştigător
| A12NDRA a răspuns:

De ce nu te pui fata in fata cu ea si ii zici sa o placi? Daca o sa fie si flori cu atat mai bine,asteapta pana cand nu va mai fi nimeni in pensiune decat tu si ea si spune-i direct, pana la urma ce pierzi? Eu zic ca e o idee buna, acum faci ce vrei.Mult noroc!

3 răspunsuri:
| Masacven a răspuns:

Stai calm, tu poti sa vrei sex oricat de mult.
Nu o sa o **** pe asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca intinzi coarda prea tare si sa nu se rupa.
Citeodata insa, insistenta e mama reusitei.
Tu decizi daca mai risti sau nu.Mult noroc.

| Anaxor96 a răspuns:

E clar ca ea nu te place, asa ca te sfatuisc sa o lasi in pace.inainte sa-i zica lu taicasu ca o urmaresti.lucrurile s-ar complica destul de tare, nu crezi? laughing