| anonim_4396 a întrebat:

Gata, am facut-o! Daca va amintiti intrebarile de dinainte, e bun, dar oricum fac un rezumat.
Sunt la munte intr-o pensiune si aici e o fata. Prima zi m-am dat la ea dar utilizatorii de pe TPU mi-au zis ca am actionat prea erotic, si deloc "elegant". Si acum daca ma gandesc mai bine asa si e. Iam pus mainile pe fund si orice chestie de genul asta pe care o faceam ea ma tot evita sau ma impingea sau tot felul de chestii din astea.(indicat ar fi sa cititi intrebarile dinainte).
Dupa asta mi. a zis sa dispar din camera ei si de atunci ma evita, nu vrea sa o ajut cu nimic, nu vorbeste cu mine.(acum 4 zile a fost prima data cand am vazut-o)
Si acum continui:
Utilizatorii de pe TPU mi-au zis ori s-o las in pace, ori sa mai incerc. Si eu am decis sa mai incerc.
Dar fata asta ma innebuneste! Cand e prin preajma parca nu mai sunt eu.Si,deci,am facut niste lucruri stupide, si tot continui sa le fac si de data asta cred ca chiar am exagerat.
Am intrat la ea in camera, si ea era in fata oglinzii, se incheia la un pulovar.
Fara sa se uita la mine, mi-a zis: "Ce naiba mai vrei?" iar eu am zis:"De unde ai stiut ca sunt eu?" si ea:"Esti singura persoana indeajuns de stupida incat sa intre fara sa bata la usa"
Dar de data asta se intorsese spre mine, dar inca isi incheia nasturii, deci eu am vazut ceva ceva...Asta m-a facut sa cred ca si ea ar vrea ceva. si Atunci m-am apropiat de ea si am impins-o usor spre pat si am pus-o pe pat. Ea se uita incruntat la mine, dar nu facea nimic, deci am crezut ca nu are nici o problema. Si AM pus-o eu pe pat si eu eram deasupra ei (peste ea), si atingeam fata mea de a ei, dar ea incerca sa evite, sa nu ma atinga. Atunci i-am tras de pulovar, si s-au desfacut nasturii (dar avea sutien), si imi duceam mainile spre sanii ei(nu stiu cum face de ii are asa, parca ar avea silicoane, dar e prea mica pentru asa ceva.ciudat!) dar cand sa ii ating, nu stiu cum a facut de si-a pus un picior peste mine, si s-a intors, acum era ea deasupra mea.Eu eram intr-un fel intre picioarele ei, dar ea statea in genunchi. Atunci m-am gandit "In sfarsit! Am reusit!", si am inceput sa imi dau drumul la pantaloni. Ea era inca cu pulovarul descheiat. Cand mi-am dat drumul la pantaloni, ea s-a lasat usor pe mine, dar nu de tot, inca se mai sprijinea pe pat si eu credeam ca chiar vrea sa. "o facem" si atunci i-am pus in sfarsit mana pe sani(a fost cel mai super moment) dar atunci mi-a luat imediat mainile si lea pus pe pat, facand cum face de obicei, bagandusi unghiile, dar de data asta mi-a lasat multe rani, a apasat chiar tare. Eu eram de acum cu pantalonii descheiati asteptand nerabdator sa si descheie si ea, dar atunci m-a luat cu mainile/unghiile de gat/guler, sau ma rog... de bluza si mai avea un pic si ma sufoca. Mi-a zis sa nu o mai ating in viata mea si sa o termin. Apoi sa ridicat si-a incheiat pulovarul si si-a luat un fular ceva si a plecat, iar eu am ramas ca un prost cu chilotii pe afara tot asteptand.
Chiar nu ma vrea?! Ce sa mai faaac?! Din cateva lucruri pe care le facea, se intelegea ca vrea! Nu pot sa mai fac nimic? Mai avem vreo 2 saptamani de stat aici si familia noastra si a lor, si nu as putea rezista!

Răspuns Câştigător
| unknow a răspuns:

Frate! traiesti ceva frumos. day dreaming e clar 100% ca te vrea.smug dar are alte prioritati. oate e virgina.sau poate nu vrea sex. sau cine stie ce o impiedica. Incearca sa o cuceresti, du`i si tu o floare,. lasa-i petale de trandafiri pe pat, seara, cand ea nu`i in camera...fi mai charmant, daca o prinzi intr-un moment d`asta romantic,o s-o impresionezi,si ea n-o sa mai poata atunci, o sa-i inmoi sufletul de tot,mai ales ca te vrea! clar!

deci bafta multa! a grija ce faci sa nu o dai in bara, si nu uita: RomanTIC, emotionant,. si surprinzator. Si u sa fi pe faza,.
de ex: seara,.daca e usa deshisa, si ea n`ui pe acolo,. pune lumanari rosii peste tot, stinge lumina,. pune`i un buchet de flori pe pat.si pe jos, fa o poteca de trandafiri pe care sa calce, ...si u, sa stai undeva ascuns, sa o pandesti pana ajunge,.si ea o sa fie surprinsa, tu atunci sa apari cu o roza in mana,.sa o mangai cu ea,.sa o mangai usor pe fata,.pe maini,.sa o saruti,... Ei o sa-i placaaasmug!

Bafta multa, fratioare! s`auzim de bine, si sa ne spui si noua ce ai facut!
big grin

11 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Sooooooooo?smug ia zi, ce`ai mai facut?

| Roxanaღ a răspuns:

WOW. Naspa moment.Mie nu imi place cand cineva renunta la o persoana pe care o place/o iubeste. Dupa parerea mea ar trebui sa mai insisti. Poate fata nu se lasa cu una cu doua. Te pune la incercare. Ai mult timp la dispozitie asa ca mai incearca. Intr-un sfarsit sunt sigura ca vei reusi. Nu te lasa batut. Aratai ca tu vrei cu adevarat.
Multa bafta!happy

| ali_8949 a răspuns:

Trebuia sa te joci si tu mai mult cu eahappy
continua ca nu ai nimica de pierdut, pana e treaba gata, dar nu uita de gingasiewinking
Daca mai ai 2 saptamani, pai poti incerca sa fi si putin indeiferent sa vezi cum sta treaba!

| Andreea_8844 a răspuns:

Ha ha, scuze dar e rau ce ai patit, noi fetele astea, dc tot ai incercat in nenumarate feluri sa o faci atenta la tine sau sa te vrea si ea ti-a aratat ca ar vrea dar totusi are si ea un orgoliu, incearca cu indiferenta pentru ca o pers dc stie ca o placi si o vrei atunci ii place sa se joace cu tine, dar dc faci toate astea si apoi o tratezi cu indiferenta o faci sa te vrea ea, e ca si cum iai da de inteles ca te-ai saturat sa alergi dupa ea si ca nu numai ea e, atunci te va cauta ea si se va baga ea in seama. incearca si asta poate da rezultate. Succes.

| FriendsShow a răspuns:

Frate! traiesti ceva frumos. day dreaming e clar 100% ca te vrea.smug dar are alte prioritati. oate e virgina.sau poate nu vrea sex. sau cine stie ce o impiedica. Incearca sa o cuceresti, du`i si tu o floare,. lasa-i petale de trandafiri pe pat, seara, cand ea nu`i in camera...fi mai charmant, daca o prinzi intr-un moment d`asta romantic,o s-o impresionezi,si ea n-o sa mai poata atunci, o sa-i inmoi sufletul de tot,mai ales ca te vrea! clar!

deci bafta multa! a grija ce faci sa nu o dai in bara, si nu uita: RomanTIC, emotionant,. si surprinzator. Si u sa fi pe faza,.
de ex: seara,.daca e usa deshisa, si ea n`ui pe acolo,. pune lumanari rosii peste tot, stinge lumina,. pune`i un buchet de flori pe pat.si pe jos, fa o poteca de trandafiri pe care sa calce, ...si u, sa stai undeva ascuns, sa o pandesti pana ajunge,.si ea o sa fie surprinsa, tu atunci sa apari cu o roza in mana,.sa o mangai cu ea,.sa o mangai usor pe fata,.pe maini,.sa o saruti,... Ei o sa-i placaaasmug!

Bafta multa, fratioare! s`auzim de bine, si sa ne spui si noua ce ai facut!

| unknow a răspuns (pentru FriendsShow):

Ba fu.tu`ti ga/tu ma`tii! mi-ai copiat raspstraight face RATATULE!

| rockaholic a răspuns:

Umm, ok, tu esti baiat in povestea asta, dar in alte intrebari intrebi de dureri de burta cauzate de ciclu sau cat de grijuliu este iubitul tau, ba in altele zici ca ai 17 ani si esti cu o fata de 16, si aici zici ca ai 15 laughing

| anonim_4396 explică (pentru rockaholic):

La naiba, de ce toti imi zic acelasi lucru?
Repet pentru a mia oara: NU E CONTUL MEU. big grin laughing

| bytzy09 a răspuns:

Astea sunt cele mai tari povesti care le-am citit in viata mea LOL incredibil laughing tu vrei de fapt sa te placa sau doar sa faci sex cu ea laughing nu fi asa disperat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ah, scuze.Doar ultimele 3 intrerbari sunt ale mele. Nu e contul meu personal big grin.

| EzeQuielz a răspuns:

Ai mai făcut ceva după atâţia ani? laughing Să sperăm că nu a mai făcut un asemenea gest cu unghiile sau cu sufocatul. Ţi-aş sugera să-ţi faci un cont laughing. Acum nu cred că mai trebuie să-ţi dau idei, să sperăm că incă trăieşti. laughing