| anonim_4396 a întrebat:

Hey you people! As cam avea nevoie de ajutor. Sunt in vacanta undeva la munte, intr-o pensiune. Eu cu maicamea si taicamiu si o restul camerelor (4) sunt ocupate de niste persoane(cred neamuri/prieteni). Si printre aceste multe persoane, sunt si 2 gagiiici(ok, fete). Una cu prietena ei.Prietena ei e mica, nu ma intereseaza, dar cealaltaa...cam daa(e chiar super mega misto fata)! E mai mica ca mine, eu am 15 si 3 sferturi.
Si aici incepe problema meea!
Azi, toata lumea era afara(familia mea s-a imprietenit putin cu a ei) doar ea era in camera ei.
Si atunci m.am gandit eu asaaa... sa fac un pas.
Si am intrat in camera ei(nu mi-am dat seama sa bat la usa).
Ea era pe pat picior peste picior, cu niste mega tocuri si facea ceva la telefon.
Eu am deschis usa si am stat putin asa in usa, iar ea se uita la mine, fara sa zica ceva.
Dupa 4-5 secunde se ridica si ma intreaba:
" Ehm... cauti pe cineva?!" venind spre mine. (asta a fost prima noastra conversatie LOL)
Din vocea ei m-am gandit ca si ei ii place de mine.
Si atunci m-am apropiat si eu de ea. Si am impins-o asa cu mainile usor spre perete, si am pus-o la perete si i-am zis "Chiar pe tine te caut."Nu a raspuns, dar s-a uitat in mod...nu stiu.provocator, sau radea de mine, nu prea am inteles privirea asta a ei. M-am mai apropiat putin de ea, adica eram lipiti unul de altul, si avea un pulovar destul de decoltat. Eu m-am uitat in decolteul ei, si ea era langa mine, langa mine si eu am mai apropiat-o putin ca sa ma pot uita mai bine(ce prost am fost bai frate) si atunci sanii ei (extrem de excitanti) ma atingeau(ea era inbracata, nu va ganditi la altceva, nu am uitat sa scriu vreo parte). Si acum vine partea cea mai nasoala.
Eu i-am pus mainile pe fund si in acelasi timp mi s-a ridicat... (la naiba)(nu stiu daca ea a simtit, dar totusi, eram foarte apropiati deci.) Cand i-am pus mainile pe fund mi le-a luat imediat aproapte ranindule cu unghiile (de 1 metru cred!), si le-a impins usor(cred ca sa poata sa isi bage unghiile mai bine!) apoi a plecat spre usa. Mi-a zis ca pana se intoarce sa dispar de aici zambind in mod asa...sarcastic.
Acum daca ma gandescla tot ce am facut, imi da seama ca din tot ce facea ea, nu vroia sa aiba deaface cu mine... dar eu prost tot insistam.
"Povestirea" asta pare ca a durat mult dar de fapt toata chestia a durat vreo 2-3 sau 4 minute.
Apoi mereu cand o vedeam prin jurul pensiunii,(foarte draguta sau chiar sexy mereu plina de zapada) nici nu se uita la mine.
Cum sa fac sa mai dau ochii cu ea, sa ma dau la ea, sa fac ceva?! Help!

Răspuns Câştigător
| lilstar a răspuns:

Interesanta chestie, ce trebuie tu sa faci e sa incepi sa porti discutii cu ea, sa va cunoasteti. Ea asta asteapta. Si dacate-a dat afara a fost ca sa arate si ea decenta, doar nu vroiai sa faca sex cu tinelaughing

3 răspunsuri:
| diferittotal_7081 a răspuns:

Eu cred ca ti-ai F**** relatia cu fata aia...
Ai actionat prea mult erotic si prea putin "elegant"...inceputul a fost cat de cat bun dar pe urma ai dat-o in bara rau de tot

Răspuns utilizator avertizat