| Ioana736261 a întrebat:

Buna, dacă iubitul meu și-a dat foarte puțin drumul in mine și a scos imediat dar s-a scăpat puțin și eu nu eram in ziua fertila iar următoarea zi mi-a venit menstruația, pot rămâne insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru a ramane gravida ai nevoie de 1 singura picatura de sperma in perioada fertila!
Cum tu nu eria in perioada fertila, ci inainte de menstruatie, se conidera perioada nerefrtila si nu poti ramane gravida.

Data viitoare folositi prezervativele, ca nu merita sa riscati o sarcina, daca nu sunteti pregatiti sa fiti parinti.
Un prezervativ costa 2-3 lei si se gaseste peste tot, la supermarket, online si chiar la farmacii.

2 răspunsuri:
| SVEPUATA a răspuns:

Vedem peste 9 luniwinking