| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Daca o fata se uita la mine in timpul orei si cand obs. isi intoarce capul inseamna ceva? Daca da cum i-as putea spune cat mai usor ca o plac? Precizez sunt putin mai timid si la fel si ea happy. Funda

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ea iti transmite clar ca ii placi si asteapta sa faci "ceva",orice,mai ales ca e si timida!
Vei cauta prin orice mijloc sa te apropii de ea,o intrebi orice legat de scoala,ii ceri ID sau fb sa mai "vorbiti" si voi,iar cand te simti si tu in stare sa articulezi doua vorbe in fata ei,spune-i ca o placi mult.
Dar, nu o lungi prea mult, fata asteapta acel "ceva" pe care trebuie sa-l faci tu.Indiferent cum te manifesti, fa-o sa intelega ca te intereseaza!
Bafta si curaj!

| Alexissss a răspuns:

Hey happy Inseamna ca te place mai ales daca se uita destul de des si dupa is intoarce capul eu zic sa fi sincer cu ea deoarece asta o s'o atraga cel mai tare.Si nu uita un pic de umor o so aduca in bratele tale:X Si spune-i ce simti dar nu uita. Uita'te in ochii ei cand spui ce simti si atunci va stii ca o placi si nu iti bati joc de ea. Funditabatting eyelashes?

| adelinaa_4646 a răspuns:

Dragul meu danstone sunt sigura ca aceasta fata este sigur indragostita pur si simplu iate in vb cu ea intreab-o daca are prieten si ce ma lasa deoparte timiditatea intreab-o pentru ca eu nu cred ca ea te va intreba pe tina(jenant)baieti trebuie sa faca primul pas asa ca maine o intrebi si imi spui ce ai facut (tot aici) succes!