| amaliutza123 a întrebat:

Buna TPU plac un baiat x din clasa mea. Eu il cunosc de 9ani. Eu cu el ne certam cam des de la chestii absurde, il surprind in timpul orei ca se uita la mine aproape mereu si cand ma uit la el intoarce capul. Am pus-o pe cmbp a mea sa il intrebe daca ma place si el sa inrosit. El se da la o prietena dea mae adica o tachineaza, se bulgareste numai cu ea si cu mine se poarta mai urat adica cand ma duc langa el pleaca si multe altele. Cand sunt eu cu el si prietenii mei se joaca in zapada numai cu mine. El e mai timid. Ma place? Sa ii spun ca il plac sau nu?

Răspuns Câştigător
| InnocentSίn a răspuns:

Eu cred ca te place dar ii este rusine sa ti-o spuna! happy spune-i ce simti pentru el, asa vei fi sigura daca te place sau nu. Succes! :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i că-l placi și vezi ce se întâmplă.

| Diana_Gabriela_1998 a răspuns:

Eu cred ca te place dar nu are curajul sa ti-o spuna. Spune-i ceea ce simti.