| anonim_4396 a întrebat:

Buna,daca pana la 22 de ani nu am avut un prieten, e ceva iesit din comun? baieti ati rade de o fata ca mine sau ati aprecia faptul ca nu este ca celelalte fete? precizez ca nu sunt o fata urata.

Răspuns Câştigător
| SteelShadow a răspuns:

Buna! Stai calma! Daca nu ai avut prieteni pana la acesta vârsta, nu e nici o problema. Asta înseamnă ca tu ai avut mereu o alta perspectiva asupra vieții si ai fost întotdeauna diferită si mai matura decat ceilalti. Eu te apreciez si te respect pentru ca esti specială.
Băiatul care va deveni jumătatea ta, te va iubi așa cum esti indiferent de cum arati sau cum este caracterul tau. Si daca alți rad, înseamnă ca nu gândesc si sunt prosti.
Deci, nu iti fa griji si daca vrei poți începe sa iti cauti jumătatea. Daca te simți pregătită, bineinteles.
Sper ca te-am ajutat! O seara frumoasa!

32 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna, esti de lăudat, si de apreciat.

| Vlad93 a răspuns:

Buna! Nu credeam ca o sa vad asa ceva si vreau sa iti spun ceva...Esti speciala, o sa iti gasesti un prieten care sa te iubeasca.Eu nu am avut nici o prietena si am 21 de ani asa ca stai linistita.

| darriya a răspuns (pentru Vlad93):

Nu toate fetele sunt la fel, mai sunt fete ca mine dar trebuie sa stii unde sa le cauti.tu de ce n-ai avut prietena?

| RAY a răspuns:

Nu vreau sa te jignesc, supar, cred ca esti virgina din cauze familiare atat spun

| darriya a răspuns (pentru RAY):

Ce inseamna pentru tine "familiare"? parintii mei mi-au dat o educatie si.niciodata nu am avut probleme familiare.virginitatea singura am vrut s-o pastrez, ca daca voiam sa scap de ea.nu avea cum sa afle parintii mei, ca doar nu se citeste pe chipul meu daca sunt sau nu?!

| RAY a răspuns (pentru darriya):

Nu ma refer la asta

| darriya a răspuns (pentru RAY):

Dar atunci? fii mai explicit.

| Alcyon a răspuns:

De ce sa fie ciudat? Mai rau e sa iesi cu toti boschetarii, cum fac altele.

| HueyFreeman a răspuns:

Este doar ceva putin iesit din comun (depinde de tine daca este ceva pozitiv sau negativ)

| m1dn1gh7 a răspuns:

Apreciez, sincer. Ai o fire puternică, dacă ai rezistat fără iubit pană la vârsta asta. Nu e nimic ieşit din comun, decât să rămâi gravidă de la 12 ani, mai bine virgină la 22. winking.
Sănătate!

| e1xtz a răspuns:

Nici bortoasa la 14 ani.dar nici ceva deosebit in fecioara la 22 nu vad...nici ds ras nu exista vreun motiv. poate problematic daca vei pune aceeasi intrebare peste 5-7 ani

| darriya a răspuns:

Va multumesc tuturor celor care ati raspuns intrebari mele si pentru cuvintele frumoase(cu toate ca nu ma asteptam) imi pare rau ca nu va pot da funda la toti!

| Albnegru10 a răspuns:

Eu as aprecia o fata ca tine. Ar trebui sa te invat eu tot ce nu stii happy

| Ag30Fdr4g0nz a răspuns:

Foarte bine!

| darriya a răspuns (pentru Ag30Fdr4g0nz):

De ce?

| Ag30Fdr4g0nz a răspuns (pentru darriya):

Ptr. ca esti mult mai interesanta asa.

| darriya a răspuns (pentru Ag30Fdr4g0nz):

Cele care au avut prieteni, nu sunt interesante?

| Ag30Fdr4g0nz a răspuns (pentru darriya):

Nu, nu sunt.

| NoOneCanStopDeth a răspuns:

Cert e ca, eu merg pe vorba aceea...niciodata sa nu spui niciodata.N-as crede ca nu ai avut un partener pana acum, nu ma intreba de ce cred asta. Poate par dur la adresa ta, dar sunt realist. Daca spui ca, esti o fata frumoasa, e imposibil sa nu-ti fi sucit cineva mintile.In alta ordine de idei, daca esti singura nu dispera, ca tine sunt multe/multi si e al dracului de bine singur.

| darriya a răspuns (pentru NoOneCanStopDeth):

N-am zis ca sunt o fata frumoasa dar nici urata.pur si simplu nu m-a interesat baietii, am tot vazut la alte fete ca au gresit in privinta baietilor pe care i-au ales si acum sufera dupa urma lor si, nu am vrut sa ajung ca ele, tot timpul am avut "mintea cu mine"!

| NoOneCanStopDeth a răspuns (pentru darriya):

O femeie, e mai sensibila decat un barbat.Aceasta e dependenta de afectiune, deci nu poate sta singura.Ca barbat e mai simplu, de pilda eu...ma simt ok asa cum sunt, alteori nu
Multi spun ca ma mint pe mine, spunand asta, probabil...

| darriya a răspuns (pentru NoOneCanStopDeth):

Eu m-am referit ca unele sufera dupa baietii care si-au batut joc de ele si eu n-am vrut si nu vreau sa trec prin asta, tocmai d-aia e mai bine sa nu te grabesti si sa deschizi bine ochii ca apoi sa nu ajungi din om (ne)om din cauza mintii.merci pentru ca ti-ai facut timp sa-mi raspunzi.

| NoOneCanStopDeth a răspuns (pentru darriya):

Scumpo, te-am inteles perfect happy
Faptul ca ai ales sa mai astepti, iti confera avantajul de a te maturiza si a cauta sa iei cea mai buna decizie, in vederea unei prime relatii happy
Pana si eu raman uimit de faptul, ca ai stiut cum sa privesti o relatie si ca nu te-ai grabit, in a cauta sa ti se scuipe, acid sub epiderma.
Vei intelege tu cu timpul, ce am vrut sa spun prin.....acid sub epidermawinking
Nu-ti doresc sa fii ranita si niciunei femei nu doresc, ca barbat happy
M-am lecuit de dorinta, de a mai cauta ceva, nu ma intreba de ce?
Fiecare din noi, are un motiv pentru care atenteaza la un asemenea stil de viata nociv

| darriya a răspuns (pentru NoOneCanStopDeth):

Stiu ca e greu de crezut insa n-as avea de ce sa mint,ce as castiga!? mai ales ca pe acest site sunt o anonima(ne avand poza). Nici singur(a)nu e bine sa fii,pentru ca noi avem nevoie de iubire,respect, mila, etc.dar cand nu ai parte de asa ceva, de o persoana care sa-ti ofere toate astea, preferi singuratatea dar poate fi si invers sa nu ai ce oferi tu!

| Abcd1234ef56 a răspuns:

Buna! Fetele care au avut mai multi parteneri si n-a functionat nu trebuiesc scuipate; nu este cazul. Nici fetele care nu au avut deloc iubiti pana la varsta ta nu merita luate in ras.
Un om (a se intelege ca om inseamna si barbat, dar si femeie) are dreptul la viata, iar traiul si-l face cu manuta lui. Daca bifezi varianta corecta castigi, daca nu, e dezastru. Se intampla de multe ori sa gresim varianta, insa viata ne ofera si alte oportunitati.
Nu poate fi numita c•••a o fata care a fost cu unul sau mai multi tipi in perioade diferite, iar relatia sa fie un chin.
O fata, care are alte prioritati in viata (studiile, familie) daca nu are iubit pana la varsta de 22 de ani merita respect si un baiat pe cinste!

| cristinel87 a răspuns:

Tot respectul pentru tine! Eu unul apreciez asta la tine.

| banell a răspuns:

Ar rade doar baietii imaturi sau prosti, fetele ca tine in ziua de azi sunt una la un milion si nu se prea gasesc.
Eu cred ca e motiv de mandrie si nu trebuie sa te simti prosthappy
PS iti doresc s fii fericita si ai grija ca baietii sunt rai si profitorihappy!

| ThisIsBIS a răspuns:

Dacă şi ăsta e motiv de râs atunci am ajuns rău în zilele de azi. De ce să râzi, dacă nu ai găsit omul potrivit nu e nimic de râs, stai calmă, va veni la timpul lui!

| darriya a răspuns (pentru ThisIsBIS):

Unii baieti vor d-alea cu experienta s-au obisnuit cu fete care le cad usor in plasa si, daca n-am avut un iubit pana acum vor spune ca am eu ceva de nu am avut si vor rade...

| stefan93Eu a răspuns:

Respect pace

| anonim5555333 a răspuns:

Cu siguranta esti o fata minunata, si esti diferita ceea ce e foarte bine! Nu te grabi si nu dispera, pana la urma tot vei gasi un baiat care sa te iubeasca asa cum esti...si nu conteaza parerea altora.