| Yosifica a întrebat:

daca te mastrubezi (fata) si ai lichid seminal poti ramane insarcinata (mastrubare clitoridiana nu vaginala )?

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata masturbandu-te

| IsabelaIssa a răspuns:

Sa ramai insarcinata singura? surprise Informeaza-te bine despre sexualitate inainte de a face ceva, ca sunt sigura ca esti destul de mica daca intrebi asta. Sper ca nu o sa iti incepi viata sexuala de pe acum.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
o sarcina se implineste doar atunci cand "obiectul muncii" barbatesti, intra in actiune cu "pasarica" ta si lasa ceva in ea.
O seara frumoasa sa aihappy

| KiddFaraSentimente a răspuns:

O, doamne! Nu, nu poţi! Poţi rămâne însprcinată doar prin contact sexual sau dacă sperma ajunge cumva în vagin, dar e puţin probabil. Altfel nu.

| marinela92 a răspuns:

Nu poti sa ramai insarcinata de la masturbare rolling on the floor) ci doar daca ai facut sex cu un baiat si el a ejaculat in tine rolling on the floor

| victorandrei a răspuns:

Daca lichidul seminal este de la un baiat slabe sanse, daca este de la tine nici o sansa.

| JASMYNA88 a răspuns:

Ha? lichid seminal de unde?

| viorelmmv a răspuns:

rolling on the floor pai cum mama naibii sa ramai insarcinata daca te joci cu manuta? sau ai cumva un penis in loc de vr-un deget rolling on the floor

| împartezâmbete a răspuns:

Nicio sansa sa ramai insarcinatatongue

| abNb a răspuns:

Nu poti ramane, adica e imposibil.

| bogdandinro a răspuns:

Nu categoric

| iuliapysutz a răspuns:

NU, clar, e nevoie de ceva ''munca'' sa ramai insarcinata happy

| ster a răspuns:

Numai daca mananci banane.

| Ionut_Alexandru_Botezatu_1995 a răspuns:

Daca chiar vrei sa ramai, vino la mine te pot ajuta cu cea mai mare placerehappy