| alina111 a întrebat:

dauneaza sexul oral? cine imi poate raspunde?big grin
Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| cristi_6546 a răspuns:

Nu dauneaza dar trebuie sa fi precauta in primul rand cat faci asa ceva sa te uiti bine la penisul prietenului sa nu aibe rani deschise sau ceva de genu in rest foloseste prezervativu cu toate ca nu e prea placut dar e sigur sa nu ai increderea in nimeni cand vine vb de sex mai bine protejeazate si daca prietenu tau vrea sa ai faci sex oral mai intai sa ati faca el tie ca nu sa te trezesti ca te vorbeste urat pe la alti nu ceda usor

9 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Da, poate crea dependenta.

| Hombre a răspuns:

Nu, poti continua.

| edy132 a răspuns:

Primit sau facut? laughing

| Siimooona a răspuns:

Daca omul e sanatos nu o sa faci tu papiloma. Sexul oral are riscurile lui daca faci oricui. Bolile care se poti transmite prin sexul oral sunt mai multe: chlamydia, gonoreea, herpesul genital, HIV, virusul papiloma uman (HPV), sifilis, infectii vaginale fungice, uretrita negonococica (NGU).

| Dreamer a răspuns:

Nu mami, stai linistita... sunt vitamine, minerale, proteine, tot ce vrei acolo...
PS: Faci 4-5,, scurte'' - nu mai mananci toata ziua laughing

| Fetitza_9736 a răspuns:

Nu cred ca dauneaza.

| Sorelina a răspuns:

Pfff e scarbos ai grija sa nu te imbolnavesti

| alina111 explică:

Multumesc.
insa.am auzit de un virus ''papiloma''. cica dauneaza...

| alina111 explică:

Am auzit de un asa numit virus ''papiloma''. si cica e grav.acum ma gandesc.big grin