| Iuliaaa17 a întrebat:

Heii...imi poate explica cineva ce e sexul oral? Si cum se face?

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Curioasa mai esti fetita mami...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Toate cele bune.

| h3r a răspuns:

Mai bine îți întrebi prietenul despre ce e vorba, spune-i să-ți explice dar și să pună în practică, roagă-l să nu fie egoist.

| stark47 a răspuns:

Sexul oral e atunci cand folosesti cavitatea bucala pentru a satisface persoana respectiva.pentru baieti inseamna sa isi foloseasca limba pentru stimularea clitorisului, iar pentru fete sa isi foloseasca gura. uitate la un film porno, primele 5 minute sunt cu asa ceva.

| TizZu15 a răspuns:

Se pare ca nu ai o varsta adegvata pentru a sti asta, daca erai mai mare presupun ca stiai.

| irrumator30 a răspuns:

Sexul oral inseamna stimularea cu gura a organelor sexuale a partenerului de sex, din dorinta de a obtine excitarea si ajungerea la orgasm.

Barbatul da limbi in vagin si clitorislui partenerului, iar femeia suge ****, o poate linge, ii poate suge *******, linge si musca usor capul penisului.

Restul e fantezie si joc...

Regula de baza: Igiena... curatenie la locul muncii. Daca se poate, proaspat spalat, cu multa si sapun, apoi clatit bine, cu apa din abundenta.

| vegeta a răspuns:

Auzi panarame de oameni face sex oral de parca ar fi curve din astea pe care le platesti cu 40, 50 de lei eu unu daca as sti ca o fata a facut sex oral cu altcineva si paurma daca mi-ar spune mie ca ar vrea sa aiba o rel cu mine niciodata nu as accepta una ca asta sau chiar si asa daca esti casatorita cu sotul tau si ii faci sex oral iti dai seama ca el sar lauda cu chestia asta la prieteni si asa sar duce vorba si sa mai ai si un copil si sa afle si ala de ce ai facut tu cum sar simtii ala cand ar auzi chestia asta ar tine in el si nu tiar spune ca na ii va fi rusine sa-ti spuna si una peste alta oare nu iti e scarba sa faci chestia asta pentru ca eu unu sunt baiat si daca as fii fata nu as face chestia asta niciodata in viata poate sa-mi dea si o gramada de bani si nu as face a si inca ceva foarte importat vreau sa-ti spun asta e valabil pentru toate fetele daca voi acceptai sa le faceti sex oral baietilor atunci punetii si voi pe ei sa va dea limbii in **** sa vedem daca si ei accepta exact aceeasi chestie pe care o acceptati si voi si daca nu accepta nu o mai faceti nici voi faceti decat sex normal si atat