| cryss_7938 a întrebat:

dc baieti(barbati) din zilele noastre sunt disperati dupa sex?

19 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

Pai daca va lasati? De ce sa nu profitam de situatie si o exploatam?

| ShowTim3 a răspuns:

Vrei raspunsul meu? eu vad fetele (femeile ) de 10 ori mai disperate ca noi.si acum sincer happy... nu zic ca noi suntem perfectiwinking dar majoritatea fetelor de azi, cum vedeti unu, cum va culcati cu el (si noi la fel dar avem scuza ca suntem barbati tongue) parerea mea

| ShowTim3 a răspuns:

Cand vedem o fata lol happy

| MajorAsshole a răspuns:

E sanatos sa faci sex. In ziua de azi toata lumea cauta sa manance sanatos, sa bea doar ce e sanatos, etc etc. Deci? Get it?winking laughing

| Alina_9354 a răspuns:

De prea multe filme porno, de prea multa "goliciune" din partea fetelor de la tv si de pe strada! Nu sunt ei de vina ci hormonii!

| razvascump a răspuns:

Bai cryss pentru ca numai la asta se gandesc happy in zilele de astazi majoritatea barbatilor vor doar asta de la femei sad eu unu sunt barbat si recunosc imi place sexu e normal da niciodata nu as lasa sentimentele pentru asa ceva...imi iubesc prietena si asta e pe primul plan dupa aia sexu happy. Funda?

| Dr3yga20 a răspuns:

Daca analizam situatia la rece si femeilor le place sexul.Altfel nu ar exista prostitutia.Sunt multi barbati care pun in prim plan Prietenii+bautura+footbalul pe urma sexul si prietena.Ce-ti convine mai mult? Si inca ceva barbatii din zilele noastre sunt mai putin disperati dupa sex decat din Antichitate de exemplu, acolo unde dupa nevoile primare apa+mancare nu faceau altceva decat sex si nu se gandeau la iubire.

| NeGaTiwE a răspuns:

Mda mada54lol aia ii tare retardata.toata ziua umbla pe borduralaughing

| myself a răspuns:

Ii obliga cvele si mai disperate...

| Tops a răspuns:

Nu mai suntlaughing de cand cu crizalaughing cum zicea marlanu: orice barbat din tara asta daca i-ai da o bucata mare de sunca sau o femeie ar alege sunca

| knnight a răspuns:

Deci aici gresesti. Fetele sunt mult mai disperate de aceeea exista Prostitutia.Barbatul intotdeuna pune in prim plan: Prietenii,Berea, Fotbalul, Prietena si apoi Sexu`winking

| goejoy a răspuns:

Am si eu o intrebare: voi fetele in general de ce sunteti moarte dupa pu.a ca aia mici dupa pokemoni?

| Mihai_5019 a răspuns:

Fetele sunt mai disperate ca noi dar nu recunosc tongue

| victorr_3274 a răspuns:

In primul rand, la plural articulat se scrie baietii/barbatii.
Pe urma, nu toti baietii sunt disperati dupa sex. Sunt disperati cei care nu au parte de el (nu e o regula).
In ziua de azi cand e greu sa ai o iubita daca nu ai masina, bani de cheltuiala sa o arzi prin cluburi, haine "misto", sa mai arati si bine si sa fii si destept, amuzant...
Voi vreti marea cu sarea si apoi te miri de ce baietii sunt disperati dupa ceva ce le este greu sa obtina?
Tu daca nu ai bea apa 3 zile, nu ai fi disperata dupa apa?!

| Sfatuitorul_6560 a răspuns:

EH,poveste lunga, daca intrebi.pe cineva expert in asa ceva.o sa-ti zica asa " fetele si baietii - au aceleasi ganduri despre sex si doresc si fetele si baietii atat de mult sex cat vor si baietii si fetele, deci intre baieti si fete.amandoua sexe sunt la fel happyacum.in al 2lea rand thinking suunt baieti care o fac doar pentru. a se simti bine, si altii doar pentru. sentimente si ca tine la persoana respectiva, siii pentru a intari relatia happydepinde de baiat, ai si tu grija. alegeti unul care tine la tine nu care tine la tine pentru sex.ci pentru sentimente! numai bine!

| foksy a răspuns:

Pentru ca sunt barbati, baieti...cum vrei tu sa le zici. Ei au mai multa nevoie de sex decat noi fetele.

| mada54lol a răspuns:

De prosti ce s!

| andreea_3786 a răspuns:

Pai unu sunt distrusi si de aia si doi nau ce face

| Axa_Alexandra_1986 a răspuns:

0761969096 suna ma si ai sa vezi