| dianirys a întrebat:

Barbati emancipatii? Cum sunt ei "emancipatii"? Ma i sunt si in zilele noastre?

Răspuns Câştigător
| Maximus a răspuns:

"Barbati emancipatii", sau barbati emancipati?! Depinde ce intelegi tu, cand spui "barbat emancipat". Si bineinteles ca inca mai sunt in zilele noastre. De ce intotdeuna credeti, ca un barbat, trebuie sa depinda neaparat de o femeie sau de ceva anume? Se poate descurca la fel de bine si singur, in cele mai multe cazuri, chiar mai bine, decat daca ar fi cu o femeie.
Maximus

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dar femei în stare să scrie corect în limba română mai sunt în zilele noastre?

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

@Iceman eu cred ca habar nu ai ce inseamna emancipat!

| mgtow a răspuns:

Putini la rand gasesti si eu ma numar printre ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata de tine, aproape toti barbatii sunt "emancipatii". Daca te dau pe mana lui Dmonik, nu mai ramane mare lucru din tine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EU sant un barbat emancipat.cum sant? emancipat. vrei sa te convingi? eu nu ma laud.intreaba vecinii,prietenii,colegii,intreaba fratii,parintii, taranii, din satul in care m-am nascut.ei iti vor spune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@mihaela31, nu te mai forta, am nevoie de tine! Lasa gugustiucii sa dea din gat orice idee. Tu ramai o doamna, in timp ce-i injur eu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ete, am divortat,nu platesc taxe la stat fac ce vreau si cu cine vreau si in ce pozitie vreau,merg la salon de infrumusetare,la solar, am haine,inacltaminte,ceasuri, parfumuri de firma, ma respect! mai doresti ceva? am destule