| Yonella123 a întrebat:

Se mai apreciaza virginitatea in zilele noastre? Baieti, virgine sau nu?

8 răspunsuri:
| Daredevil1998 a răspuns:

Mai mult se promoveaza abstinenta

| neutrino a răspuns:

Virginitatea nu este nici un defect ( ba din contra), dar, dupa o anumita varsta, nici nu este o mare calitate.

| LoveSleep a răspuns:

Nu contează aspectul ăsta.

| peperonies a răspuns:

Se mai apreciaza dar mai mult de parinti si bunici.

| Lawliet14 a răspuns:

Bineinteles ca virginitatea este apreciata, dar nu este neaparat o calitate necesara.

| cameleonu05 a răspuns:

Virgina in ziua de azi, e ca floare de colt, ai vazut-o vreodata in natura? Exact ...nici eu laughing))

| Leo1993 a răspuns:

Cat timp are tate, cur si craci aspectul ala nu mai are importanta

| Cata674 a răspuns:

Unii o mai apreciem dar din pacate nu mai prea avem ce sa apreciem