| maryse_9270 a întrebat:

de cand am vazut filmul "Titanic" am vrut sa pun aceasta intrebare:
Femeia acea batrana (Rose), am vazut ca locuia in casa cu o fata (din cate am inteles eu cred ca era fiica ei), vreau sa-mi ziceti daca chiar era fiica ei si daca chiar era cine era tatal ei, Jack? (stiti doar ca Rose cu Jack au facut sex pe vapor)
Funda!

4 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Era nepoata ei nu stiu cine era tatal banuiesc ca jake (AM pi putin 6 ani de cand nu am vazut filmul)

| rechinosu a răspuns:

Fata care era cu Rose este nepoata ei nu fata ei mai uita-te inca o data la film.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acea fata cu care locuia batrana Rose este nepoata ei.

| Mihaela_5320 a răspuns:

Fata era fiica ei si daa tatal era jack

funda?