| EllyEliana a întrebat:

am vazut recent un film la Tv si nu stiu cum se numeste... poate ma ajutati voi.
Stiu ca era vorba de un baiat care s-a dus la tatal lui (care locuia cu mama si soara lui vitrega) intr-o casa mare din NYC ...cat timp mama lui era la dezintoxicare.
Mai imi amitensc ca era indragostit de o fata Danielle (era fiica directorului liceeului)
Si la un moment dat baiatul era la dus si sora lui vitrega i-a trimis 2 fete dezbracate in dus
......si mai era o fata in scoala pe care sora vitrega a baiatului a vrut sa o faca ceva scolii... nu stiti voi cumva cum se numeste filmul?
P.s : cred ca pe baiat il chema Josh dar asta nu stiu sigur.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Cruel Intentions 2 (2000)

2 răspunsuri:
| original54 a răspuns:

Cruel Intentions 2. Daca ti-a placut uita-te la primul ca il depaseste cu mult pe acesta. Si daca mai vrei sa vezi si altceva cu 'baiatul" incearca Sanctuary, in care il joaca pe Will Zimmerman, fiind cel mai cunoscut rol al lui.

| EllyEliana explică:

Multumesc mult