| OanaG a întrebat:

de cateva luni calculatorul meu a luat-o razna, mi se blocheaza in sensul ca imi apare negru monitorul ca si cum l-as inchide eu pentru 2-3 secunde, ce are? O fi de la placa video?

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Este foarte probabil, însă pot fi de vină şi viruşii.
Reformatează-ţi PC-ul, iar dacă se blochează în continuare trebuie să schimbi placa video.

Baftă!

| Any_6060 a răspuns:

Mda. Si eu am patit la fel si a trebuit sa imi schimb placa video happy.

| kenzo_3134 a răspuns:

De la placa video.am patit-o si eu.dezinstaleazo si ai sa vezi cati merge iar.