| OanaG a întrebat:

de cateva lun calculatorul meu a luat-o razna, mi se blocheaza in sensul ca imi apare negru monitorul ca si cum l-as inchide eu pentru 2-3 secunde, ce are? O fi de la placa video?

3 răspunsuri:
| Fαntαsy a răspuns:

Si mie imi face la fel. L-am schimbat din cauza asta si am luat alt monitor dar tot asa face. Cred ca e de la placa, dar in afara de cele 2-3 secunde imi merge bine. Nu cred ca e o problema extrem de grava.winking

| alex_2158 a răspuns:

placa trebuie sa fie schimbata

| Fery_1639 a răspuns:

Daca iti apare negru doar pentru 3 secunde si apoi isi revine inseamna ca placa ta video nu e "infipta" bine in acel slot big grin
Incearca s-o montezi mai bine si cand coneztezi cablul ai grija sa nu o dereglezi/misti de acolo! happy La mine facea la fel din cauza ca i-am rupt eu o dracie din plastic care o tinea happy