| Sara2 a întrebat:

de cateva nopti visez mereu ca imi cad anticonceptionalele din blister si le pierd, se imprastie si si nu le mai gasesc sau nu le mai stiu ordinea, a inceput sa ma ingrijoreze acest vis ca este a 8 noapte cand il visez, ce poate insemna? eu in viata reala chiar iau anticonceptionale

3 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Stresata mai esti!
pai o sa ti se intample si in realitate daca nu te calmezi si daca nu-ti controlezi mainile tremurande.
chill!

| VIDEODEK a răspuns:

Esti gravida.

| DeejayPik a răspuns:

Buna mona. deci asta e un vis care nu inseamna nimic. Sfatul meu e sa nu te ingrijorezi.A si inainte de culcare spune-ti o rugaciune ca e bine. Bafta. ast rasp pe id meu " deejay_pik " sa vedem rezultatul.winking