| anonim_4396 a întrebat:

Bună.
De ce iubita mea de la un timp se comporta rece cu mine?
Tot timpul îmi răspunde sec, nu mai comunica cu mine, simt ca nu ma mai respecta și ma tratează cu lipsa de respect.
Nu am inselat-o, nu am lovit-o niciodată nu am înjurat-o nu ma comport urat cu ea.De ce se comporta asa? Nu vorbesc cu alte fete, am fost mereu alături de ea si ea se comporta foarte rece cu mine și nu mai e ca la început.De ce?

Răspuns Câştigător
| alexalx1234 a răspuns:

Are pe altul. Desparte-te de ea că profită de tine. Nu-i arăta milă.

| Jorgibusn029 a răspuns (pentru alexalx1234):

Asta am crezut și eu pai asa am sa fac, ma despart de ea ca nu cred ca are rost sa continui relația cu ea. Femeile ca ea nu merita apreciere și nici mila

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ești prea disperat după ea, te înțeleg ca e greu sa accepți un refuz și ca dorința sexuala e mare, dar sunt atâtea fete, de ce sa te ți după una? Fetelor nu le place cățeluși și cei care sunt frumoși și populari

| Violleta2022 a răspuns:

Problema ta se poate rezolva numai discutand cu ea.
Alege un moment potrivit, cand sunteti undeva confortabil amandoi si adu in discutie ceea ce simti si vrei sa intelegi ca se intampla cu ea.
Comunicarea dintre voi este cheia!

| Jorgibusn029 a răspuns (pentru Violleta2022):

Tocmai asta e problema ca nu mai vrea sa comunice, și de cate ori ii spun ce se întâmplă intre noi și de ce nu mai e ca la început îmi spune sa o las în pace.Nu înțeleg ce am făcut ca doar nu am greșit cu nimic

| Violleta2022 a răspuns (pentru Jorgibusn029):

In cazul asta, poate este bine chiar sa ii spui ca o lasi in pace, definitiv.
Fata asta are ceva sa-ti spuna, ceva ce o nemultumeste, sau are deja pe atcineva si nu stie cum sa-ti spuna ca vrea sa sa rupa relatia cu tine.
In cazul asta, forteaza nota! Sune-i ca-i mai bine sa-i redai libertataea daca asta vrea sau sa-sis chimbe atitudinea fata de tine, fiindca relatia nu poate continua in acest fel.

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil pentru ca are deja pe altcineva si nu stie cum sa rupa relatia cu tine.
Se intampla, sa se fii indragostit de altul...

| gogugogugogu a răspuns:

Posibil sa fi gasit sau sa fie atrasa de altcineva.