| retro a întrebat:

Am un prieten care se comporta cam urat uneori, am incetat sa mai vorbesc cu el, dar mereu va face asa, cum sa ma comport si eu?

3 răspunsuri:
| iauru a răspuns:

Urat clarr
sau poti tot timpu sa rasplatesti raul cu bine
your choice

| NoNameToday a răspuns:

Nu te comporta in nici un fel, doar nu il baga in seama.Iti spun eu ca la un moment dat se va plictisi sa vorbeasca urat cu tine si se va axa pe altcineva.Nu il mai baga in seama, fi indiferent/ahappy si nu te cobori la nivelul lui

| RuXaaNdRRa a răspuns:

Daca faci, ca el esti ca el. cel mai bine pentru lucrurile care nu ti plac., gnora-le