| anonim_4396 a întrebat:

de ce se saruta oameni peste tot si in filme fac sex si se saruta? Daca nu ar fi femeia si ar fi numai barbati sau daca ar fi numai femei ce s-ar intampla?

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Uhh ahhh sex

| corbulalbrosu a răspuns:

Concluzia poate fi doar una singura. Toata lumea ar fi ori lesbiana ori homosexuala.

| WaterDrop a răspuns:

Ma gandesc cu groaza ca luati vacanta in curand si se vor inmulti intrebarile de acest gen sad

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru WaterDrop):

Hehe de cand astept sa inceapa varaaa sa vina intrebariile incrucisatee