| anonim_4396 a întrebat:

De curand mi-am inceput viata sexuala cu prietenul meu si imi este frica sa nu raman insarcinata! Cum ar trebui sa procedez pentru a nu ramane? Multumesc mult pentru sfaturi!

Răspuns Câştigător
| dreamygirl a răspuns:

Prezervativ si anticonceptionale.Prezervativul te fereste nu numai de o sarcina nedorita cat si de bolile cu transmitere pe cale sexuala.Anticonceptionalele te feresc de sarcinile nedorite, si este ok sa le folosesti.Sunt sanse ca prezervativele sa se rupa in timpul actului sexual...

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Foloseste, de fiecare data, prezervative de buna calitate.

| dianka111 a răspuns:

Cu prezervativ sau pastile speciale////funda?

| chokotoff10 a răspuns:

Vorba lu` dianka cu prezervetive sau pastile. ca doar suntem in 2011