| Larisamonica a întrebat:

Bună, de doua zile ma doare burta și îmi curge ceva alb din vagin. Ce credeți ca poate fi?

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Lapte

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lapte de rață

| Violleta2022 a răspuns:

Se numeste SECRETIE VAGINALA si este perfect normala si sanatoasa pentru orice femeie.

| dullcat a răspuns:

Buna.Pui intrebarea asta destul de des si observ ca nu te lamuresti niciodata, indiferent cati oameni iti raspund, indiferent cate articole de interes medical primesti, unde ti se explica mura in gura.Care este treaba de fapt?

| relian a răspuns:

Ce poate fi? lapte de cuc laughing

| Marius22222222222 a răspuns:

Ai folosit ovule?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă substanța care îți curge este lipicioasă sau ca o gelatină, s-ar putea să fi la ovulație, înainte de perioada de menstruație, moment în care uterul tău vaginul tău se curăță și sunt eliminate diferite impurități, ceea ce este un lucru normal și nu e motiv de îngrijorare. Totuși, ai putea discuta cu o altă persoană, prietenă sau persoană de încredere pentru a vedea despre ce e vorba. Dacă situația se agravează, ai putea discuta cu un farmacist sau sa îți faci o programare la ginecolog.

Pentru mai multe detalii, poți consulta următorul link:

https://www.medicover.ro/......,497,n,286

| FindMyName a răspuns:

Secreție vaginală, e normal.

| DorinaK a răspuns:

Ai o boala venerica. Cu, cati ai avut...''''relatii'''?

| samsaruturmentat69 a răspuns:

Smoothie dintr un lapte foarte greu de gasit, lapte de CUC