| Gabriela11226 a întrebat:

Buna!
De fiecare data cand ma masturbez dupa cateva zile imi curge ceva alb.un lichid. zici ca sunt muci laughing))
E lipicios.
Ce poate sa fie?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Autosatisfacerea sau asa zisa masturbare are scopul de a-ti provoca placerea suprema adica la baieti ejacularea iar la fete orgasmul. In cazul femeilor, uneori orgasmul poate fi mai umed adica cu eliberarea unei cantitati insemnate de secretii vaginale, cu aspect mucilaginos.In consecinta se pare ca asa cum la baieti apare ejacularea de sperma, tot asa si la tine in anumite situatii apar aceste eliminari masive de secretii vaginale.In cazul in care simti o placere intensa cand te masturbezi poti sa continui activitatea deoarece se pare ca-ti provoaca placeri reale.

16 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Mintea ta, cea de pe urma!

| Lawliet14 a răspuns:

Tare! big grin Inseamna ca nu esti numai uda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai cancer.

| Green66 a răspuns:

Zici că sunt muci, dar de fapt este lapte de. pasăre.

| Gabriela11226 explică (pentru Green66):

Conform regulamentului ..era sa nu ne batem joc de altii, ok?
Dar tu vad ca o faci ..lipsa de respect tongue

| Green66 a răspuns (pentru Gabriela11226):

Așa sunt eu, sunt misogin, schizofrenic și îmi bat joc de useri pe Tpu.ro miercurea și vinerea peace sign

| Green66 a răspuns:

Să vezi ce dramă va trăi când se va tăia maioneza straight face

| LoveSleep a răspuns (pentru Green66):

Nu știu ce vot să-ți dau :]]
Amuzant sau inteligent?
Alege.

| Green66 a răspuns (pentru LoveSleep):

Cred că ar trebui să-mi acorzi votul prin tragere la sorți, eu nu am preferințe așa că poate fi și eronat happy

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Cautati un partener ca e rusinos ca fata sa faci treaba aia

| Gabriela11226 explică:

Deci nu e nimic grav?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Gabriela11226):

GRAV? Nici pe departe, din contra este chiar foarte bine. Asta denota ca ai un libidou crescut si ca pentru tine sexul va reprezenta o adevarata desfatare.De asemenea masturbarea iti va pregati vaginul pentru "marea confruntare" si dezvirginarea va decurge foarte bine si usor.

| Gabriela11226 explică (pentru corbulalbrosu):

Ok..am intrebat asta ca mi s.a intamplat mai demult..si nu stiam ce este ..infine ..eu nu mai ma masturbez delocwinking

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Gabriela11226):

Foarte foarte rau. Iti vei reaminti de aceste cuvinte in momentul dezvirginarii. Ma rezum la doar atat.

| Gabriela11226 explică (pentru corbulalbrosu):

Ma sperii.ce cuvinte?!

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Gabriela11226):

Cuvintele pe care ai sa ti le reamintesti in momentul in care din cauza durerii insuportabile ii vei cere cu lacrimi in ochi sa se opreasca/sa inceteze continuarea penetrarii vor fi cele spuse de mine in raspunsul precedent si anume : "De asemenea masturbarea iti va pregati vaginul pentru "marea confruntare" si dezvirginarea va decurge foarte bine si usor". Adica tradus ar fi cam asa : deoarece nu te mai masturbezi, muschii vaginului vor redeveni rigizi, isi vor pierde elasticitatea ceea ce va avea rezultat ingreunarea patrunderii penisului si provocarea de dureri foarte intense in loc sa-ti provoace placere si desfatare. Ceea ce iti propun este reanalizarea hotararii luata. In rest iti doresc multa sanatate. Pa, pa.