| enigmatica a întrebat:

La excitatie imi curge un lichid lipicios. Sunt fata. Asa e normal?

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Este perfect normal

| RAY a răspuns:

Pai vaginul se spala singur are un lichid care il spala, normal ca daca exciti acel organ va da mai mult e normal, e ca cand isi enervvezi nasul si curge lichide din el apoi trasnuti, acel lichid ajuta si pentru penis dar desigur si pentru vagin, apropo spalarea vaginala desa distruge acea fibra

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, este normal, NU ai de ce să te îngrijorezi!

Toate cele bune.

| Oana92 a răspuns:

Da, fara acel lichid penetrarea ar fi dureroasa daca nu chiar imposibila.

| NnDWtf a răspuns:

Nu, nu cred ca e normal, incearca sa-ti pui pe limba sa vezi ce gust are. Daca e dulce, e ok.

| SimonaQs a răspuns:

Da... Este foarte normal.

| Marian619 a răspuns:

| lexyy a răspuns:

Da,este,logic,ala e lubrifiantul natural..cand te exciti incepe sa-ti curga aia pentru ca se pregateste vaginul pentru penis, asa e si la baietihappyfunda?:d

| Abbcdd a răspuns:

Da este normal happy

| Myvoiceroman a răspuns:

Da, asa e normal. Daca nu ar curge lichidul acela, nu ai fi lubrifiata, deci actul sexual ar fi dureros. De ce faceti voi sex daca nu stiti cum se face?

| 01 a răspuns:

Trebuie sa fii baiat si se numeste sperma

| 01 a răspuns:

Esti proasta fa

| kijia a răspuns:

Da, acela se numeste lubrifiant natural, face penetrarea mult mai usoara

| DaNyelwTF a răspuns:

rolling on the floor)))))))