| Myku a întrebat:

De la inceputu verii imi place de un baiat de 16 ani, iar eu am 13. El imi zice ca sunt foarte frumoasa si dulce tare dar sunt prea mica pentru. el. El schimba fetele ca pe sosete.Defiecare data cand aflu ca sta cu o fata mi se rupe inima. Faza este ca el de fiecare data cand cineva vrea sa dea in mine se ia de acea persoana...sau se uita incontinuare la mine nu stiu ce sa cred credeti ca ii place de mine?

Răspuns Câştigător
| crissu99 a răspuns:

Ai putea sa il faci sa te remarce. Sa te imbraci de exemplu ca o fata cu un an sau 2 mai mare dar nu exagera! Ideea este sa nu folosesti prea mult roz sau sa porti des blugi evazati. Poti pune o persoana de incredere sa afle parerea lui despre tine. Daca va fi cu tine nu uita ca te va tine minte mult timp daca vei fi printre putinele care i-au dat papucii... daca vezi ca relatia merge in jos rupe totul inaintea lui.E ceva de onoare cred eu. Fundita? big grin

5 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Nu

| Drolja a răspuns:

De tine şi de încă alte 99. Uită-te după băieţi serioşi, nu după fustangii, că dacă e să vă combinaţi, nu o să dureze mult.
Eu zic că eşti pre mică, mai ai răbdare cu băieţii.

| neutrino a răspuns:

Daca lui ii plac papusile atunci sigur te place si pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce naiba să ţi se rupă inima când e cu o fată dacă până şi tu remarci că el le schimbă ca pe şosete? laughing

Eu cred că va face cu tine la fel ca şi cu celelalte " şosete ".

| VirtualEinstein a răspuns:

Poate te simpatizeaza si te vrea ca amica nu ca iubita.Te-ai gandit la asta?