| Alinutza_8819 a întrebat:

Buna de la un timp am inteput sa il visez pe baiatu de care m-am indragostit.Il visez in fiecare zi si as vrea sa va povestesc un visstraight facepentru ca nu stiu ce inseamnahappy. Deci aseara am visat ca eram cu toti de la tara pe afara, si imi doream asa mult sa vina si Ionut.Si nu stiu mi-a venit mie atunci sa zic ca am duc la magazin numai ca sa vada el si sa iese afara.Si am luat`o pe la el pe la poarta si m-a chemat la el si m-a sarutatstraight face. Si peurma se facuse ca ajung la magazin si dintr-un magazin se facuse ca eram la el in curtestraight facedar el nu mai era acolo in curte.Si cand am ajuns inapoi acolo afara un baiat a venit la mine si mi-a zis. Dar tu esti fata aia Alina care stai cu Ionut si i-am zis ca nu stau cu el si atunci Ionut s-a suparat pe mine si a plecat in curte.Si dupa aia ma trezicrying. Voi ce credeti ca inseamna visu astastraight face

Răspuns Câştigător
| Drolja a răspuns:

Cand esti indragostita de cineva si te gandesti la el mareu, iti va ramane intiparit in mine. Ceea ce visezi are legatura si cu ceea ce gandesti inainte sa adormi. Daca tu te gandesti la acel baiat e normal sa il si visezi. Si eu l am visat pe cel pe care il plac.
E normal.
Acum, in legatura cu ce ai visat: Nu trebuie sa te ingrijorezi de tot ce visezi. Nu are nici o legatura cu realitatea. Poate doar tu si baiatul la care te ai gandit mult in timpul zilei si care ti a ramas in subconstient.
Eu zic ca e o chestie buna pentru ca l ai visat ca te saruta, ti a dat sperante, insa realitatea e diferita. Nu lasa visul sa te conduca sau sa te intristeze.
Nu ai de ce sa te ingrijorezi. Nu s a intamplat in realitate.
Daca ai curaj si obs ca relatia vostra duce inspre bine, poti sa i marturisesti ce simti.
Eu cred ca ai sa l mai visezi pentru ca te gendesti la el. Dar nu uita ca nu are legatura cu realitatea.
Construiti va relatia de adevaratelea!
Succes!

5 răspunsuri:
| Alycaaaa a răspuns:

Nu trebuie sa crezi in vise. Ele nu st altceva decat inchipuiri ale imaginatiei noastre. Deci nu ai de ce sa te ingrijorezi. Ex.: eu visez in fiecare noapte ca ma sarut cu baiatul pe care il plac si nu se intampla in viata reala.

| DavidDj a răspuns:

Te gandest prea mult la el si creierul tau tot timpul creaza vise cu emotiile tale.Probabil ca te gandesti ca daca l-ai avea si l-ai pierde ai fi distrusa. Sper ca te-am ajutat :d

| xxxx123 a răspuns:

Inseamna ca il DORESTI pe Ionut foarte mult.

| Zmeurik1 a răspuns:

Inseamna ca iti place foarte mult de acest baiat. Nu are o semnificatie precisa, tine de subconstientul tau. Probabil ca inainte de a te culca te-ai gandit la el sau ziua intreaga. In orice caz, e foarte frumos sa visezi si se spune ca de fapt visele sunt interpretate invers ( adica daca visezi frumos inseamna ceva rau si viceversa ). Nu sunt eu specialista, asta am auzit. happy

| Chocolate_2137 a răspuns:

Eu cred ca iti doresti foarte mult sa fii cu el dar probabil ca iti este teama sa ii spui ce simti si sa nu te respinga. Acuma eu zis sa risi nu ai nimic de pierdut mai bine ii spui si vezi ce zice. bafta:* sper sa mearga bine si sa mai fie un nou cuplu>big grin