| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand il visez pe crush de mai multe ori? (4 ori).

Odata am visat ca eram cu el și cu gașca la apus pe plaja(arăta că și un răsărit dar în vis era apus) iar eu stăteam singura pe un fel de acoperiș uitându-mă la priveliște și după ceva timp crush s-a așezat lângă mine și s-a sprijinit cu capul de umărul meu.

Aseară tot pe el l-am visat, nu prea mai știu ce s-a întâmplat în vis dar țin minte ca eram supărată pe el și voiam sa plec acasă, el a venit după mine pana am ajuns la mine acasă și când am deschis poarta ca sa intru in curte a venit după mine dar eu l-am oprit la întrarea în curte și i-am zis "iesi afara" asa ca ieșise și după nu m-a mai băgat în seama. In realitate imi este rușine sa vin cu anumiți prieteni inclusiv el la mine din cauza ca curtea mea e urâtă și nu cred ca s-ar întâmpla prea curând sa îl vad pe crush în curte la mine deci probabil visul a vrut sa imi indice ca nu are de ce sa imi fie rușine.

Și am mai avut 2 vise în care apărea el și niște prieteni dar el nu făcuse cine știe ce, doar și-a făcut apariția în vis.

Daca va intrebati... Da, ma gândesc mult la el pentru ca îl plac foarte mult doar ca el zice ca nu ma place însă unui baiat ii zice ca ma place si nu stiu ce sa mai cred, sau am mai auzit ca atunci când visezi pe cineva inseamna ca acea persoana s-a gândit la tine înainte sa adoarmă. Voi ce credeți? Dau funda

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ca e doar un vis, ca oricare altul.

| Anonim1225 a răspuns:

Daca vrei sa iti spun adevarul si sa fiu sincer, nu te poti lua dupa vise ca crezi ceva in realitate. Daca era asa probabil ca ar fi fost minunat, dar nu e. Totusi poti crede in chestiile astea asa ca farmec.
Ca sfat in legatura la ce sa faci in situatia ta, eu iti recomand sa discuți serios cu crush-ul tau si asa iti vei putea da seama daca si lui chiar ii place de tine sau nu. E metoda in care poti avea incredere cel mai mult. De ce? Pentru ca daca auzi asa de la altii cum ai m-ai spus si tu, pai atunci nu poti fi 100% sigura ca este adevarat.
Daca mai ai nevoie de ajutor, eu voi fi mai mult decât bucuros sa te ajut.