| cozminuta21 a întrebat:

De obicei nu pun intrebari aici, dar nu am cu cine sa vorbesc despre asta. De ceva timp ma gandesc la o fata si cred ca o plac. Imi e rusine de asta, dar nu stiu cum sa fac sa nu ma mai gandesc la ea. Lesbianca nu am cum sa fiu pentru ca mi-a placut mai demult de un baiat. Are cineva vreo solutie?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La varsta asta, nu-i vorba de sex si nici de lesbianism sau altceva, ci de o simpla simpatie, pentru o alta fetita.
Nu-i nimic rau in asta, doar copilarii cu simpatii si antipatii.
Trece, vei stii sa faci diferenta, cand vei mai creste si vei intelege la ce se refera fiecare in parte.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este o senzație diferită iubirea ta față de o fată de cea față de un băiat.
Uneori creierul are rateuri de interpretare a semnalelor.
Nu există altă soluție decât un băiat.

| mihai69 a răspuns:

Există și bisexualitate pe lumea asta...

| Andreeush a răspuns:

Poate ești bisexuală, oricum dacă îți place de o fată nu ai cum să negi că te atrage sexul feminin.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Deci esti fată. păi si in ce sens te gândești la fata aceea?