| Z1nNN7 a întrebat:

de vreo 5-6 luni sunt îndrăgostită de un băiat si el de mine.dar pana acum nu m-a sărutat deloc..recent i-a spus unei prietene de-alea mele ca atunci cand o sa aibă următoarea ocazie o sa ma sărute..insa pana acum eu m-am tot dat pe lângă el si a avut câteva ocazii insa degeaba... Aștept de foarte mult timp acest moment..eu cred ca el probabil este prea timid...nu stiu ce sa fac, are cineva vreo părere? Dau funda

Răspuns Câştigător
| NimeniAlta123456 a răspuns:

Intreaba-l ce simte, fi deschisa cu el daca el nu este in stare! Nu mai astepta ca dupa, poate apare o alta fata care poate sa il alinte, sa se dea pe langa el si intr-un final sa o sarute sau sa il sarute! Actioneaza tu mai intai daca el este asa timid! Nu lasa pe alta sa ti-l ia daca esti asa indragostita!

| Z1nNN7 explică (pentru NimeniAlta123456):

Înțeleg ce vrei sa spui, dar nu am tupeul necesar, am mai încercat.

| NimeniAlta123456 a răspuns (pentru Z1nNN7):

Mai incerca, nu renunta acum!

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Degeaba insisti el o iubeste pe prietena ta si vrea sa-i pape pasarica

| corbulalbrosu a răspuns:

Asa cum spune si 9octombrie, saruta-l tu daca este chiar atat de "mormoloc" si vei rezolva definitiv problema. Unul dintre voi trebuie sa-si asume "raspunderea".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu-l săruți tu?

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Ai mai mare sange in pipota ca baiatul cauza. Ia tu masuri, ca daca astepti dupa el imbatranesti tanara