| pitbull93 a întrebat:

deci ai intrat o noua fata in cercul nostru de prieteni si mie imi place de ea mi cam rusine sa i spun si mi frica sa nu ma refuze, tot timpul cand vorbesc cu ea sau o intreb ceva se uita la miine cu o privire dulce zambind si asta face doar cu mine nu si cu ceilalti deci cred ca ma place? voi ce ziceti. As vrea sa i zic ca imi place de ea numa sa fie mai pe ocolite, si noh is cam timid cand sunt cu ea nu prea stiu ce sa vorbesc cu ea sau ce s-o intreb, ajutor

5 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Mai bine ai mai astepta ceva timp si apoi poti sa o inviti in oras sau ceva de genul asta. Poti sa ii spui ca o placi la un suc-/cv asemanator.

| ciresik80 a răspuns:

Alege un moment in care sunteti singuri si invit-o in oras si repede pana n-o ia altul inaintea ta

| lovepurple a răspuns:

Pai nu ii spune acum...mai intai trebuie sa va cunoasteti, sa te apropii mai mt de ea si dupa sa incerci sa ii spui

| pitbull93 explică (pentru lovepurple):

Da numai ca dupa aia ma va considera doar un amic

| lovepurple a răspuns (pentru pitbull93):

Dar cati ani ai tu?