| Teo08 a întrebat:

Deci am sa va pun o intrebare dar mai intai trebuie sa cititi povestea mea.
Acum 4 ani cand aveam doar 8 ani m-am cunoscut cu un baiat de 11 ani si la inceput nu ne-am inteles bine, seara eu cu el si mai multe fete ne strangeam la un loc si vorbeam toti etc. dar eu cu el nu ne suportam ne certam eu ii trageam si cate o palma in fine acum un an am inceput sa il plac deoarece a inceput sa vb frumos cu mine sa se compoarte mai ok si in mai multe zile noi ne-am pupat pe obraz asa am vb frumos iar intr-o zi seara cam 2 ore eu cu el ne tot tineam in brate ne pupam pe obraz ne spuneam lucruri frumos si mai era o fata langa noi care tot spunea ca ar trebui sa stam impreuna... faza e ca acum m-am certat cu niste fete si el e singurrul de mai vb cu mine sincer credeti sa ar putea sa ma placa fiindca eu il plac foarte mult! castigatorul primeste fundita! happy

7 răspunsuri:
| doarEu001 a răspuns:

Doamne, fato, dar tu iti dai seama ce spui. povestesti intamplari de dragoste care s-au petrecut la 8-11 anilaughinge amuzant, dar trist.eu atunci inca ma jucam cu papusileoh go on.vai de copii din ziua de azi ca nu mai stiu sa isi mai petreaca copilaria asa cum trebuie.eu sper sa ramai la pupici pe obraz si sa nu te maturizezi prea devreme asa cum fac fetitele din ziua de azi, care la 14 ani au o lista frumoasa de baieti cu care s-au culcatwinking

| Numero1 a răspuns:

Ding ding ding! E clar,e pe fata ca va meritati unul pe altul,aproape ca sunteti sortiti,e clar prieteni din copilarie,la catarama, va intelegeti foarte bine, din prietenii se nasc mari iubiri, eu te sfatuiesc sa incerci tu sau daca nu incearca el sa fiti impreuna pentru ca ceva exista intre voi si doar voi stiti ce anume e, mai am 2 intrebari:
Cand il atingi simti chimia?
Cand a cea prietena v-a propus sa fiti impreuna el cum a reactionat?
Sunt sigur ca peste 2 saptamani veti fi impreuna.

| Phoenix231 a răspuns:

rolling on the floor mai facut sa rad si iti multumescbig grin:big grinbig grinbig grin Ce bine e sa ai 11 ani si sa fi atat de inocent sa nu iti pese de nimic... Uite ce iti propun stai calma esti prea mica mai asteapta inca 3 anitonguetongue...

| KamiixSweet18 a răspuns:

Buna eu am 11 ani si inca ma mai joc cu fetele afara iar tu te gandesti la baieti o fata de la mine dupa strada are 8 ani si nu a luat premiul 1 pentru ca se gandea doar la baieti acum trebuie sa iti vezi de scoala sa te joci nu sa te gandesti la baieti.

| Dadi27 a răspuns:

Un pupic pe obraz nu inseamna nimic..Mai ales ca el acum are 15 ani, nu? Ca sa iti dai seama daca te place, data viitoare cand te ia in brate uitate profund in ochii lui..Ca si cum l-ai intreba daca te lasa sa il saruti si il pupi pe jumate din buza si te retragi incet. Daca vezi ca se aproprie spre tine cu buzele inseamna ca te place si ca vrea sa te sarute, daca rade sau te intreaba ca ce a fost asta nu te rusina si spune-i ca a fost din gresealawinking. Sper ca ti-am fost de folos.

| Bianca_byby_1997 a răspuns:

Totusi e diferenta de 3 ani dar parca tu esti prea mica se si observa eu zic sa ramai cu pupatul pe obraz si pe la 13 ani -14 sa fiti un cuplu dar mai asteapta macar ai grija sa fiti in continuare prieteni dar 13-14 ani sa se schimbe lucrurile

| Teo08 explică (pentru Bianca_byby_1997):

Ce raspunsuri mai aveti, nu suntem din 1980 ca sa te pupi pe obraz mereu o faceam pentru ca era el mai timid, oricum se pare ca la timpul ala m-a placut acum s-a cuplat cu alta, ma rog multumesc pentru unele sfaturi si oricum nu e vorba de varsta bianca, nu conteaza varsta sa stii si tu. Multumesc tuturor separe ca ar fi trebuit sa fac mai demult primul pas pentru ca el e mai timid... acum mi l-a furat altcineva! sad :* multumesc tuturor mai ales lu Numero1 :*