| anonim_4396 a întrebat:

deci daca prietenul meu era complet dezbracatt si eu numai in chiloti si ne "jucam"adica eu eram peste el si ne frecam unul de altul si el zice ca nu a ejaculat dar daca e asa, si eu aveam chiloti atunci nju e o problema de sarcina, nu? daca dati raspunuri la misto va dau vot cu stupid, sa fie clar

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata prin haine/chiloti.

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Termină cu amenințările, da?
Învață să te documentezi înainte nu după "eveniment", domnișoară, să-ți fie clar!
Nu este vorba de nicio sarcină.
Jocurile astea devin periculoase la un moment dat!
Fii atentă ce faci.
Pa, pa.

| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Nu esti graviduta stai linistita, eu stiu ca ti se pare ceva nou "joaca" asta.dar ai grija :* Bafta

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mai bine iti dai direct tie "stupid" pentru intrebare. E mult mai cinstit asa.

| underground05 a răspuns:

Depinde...de materialul din care erau chilotii! pffff ce intrebare!
da in Romania nu se poate vorbi de normalitate! nu stiu dc ma mai mira asta!

| LadyNaty a răspuns:

Ok,deci fii atentastraight face, daca el a ejaculat pe chilotii taistraight face.Si tiau ramas urme pe chilotii.si poate au si intrat prin alte parti asta e altceva.Dar nu cred ca are cum.Ma rog, nu-ti poti da seama si tu:p? Daca vrei o relatie serioasa cu acel baiat, nu va mai "jucati".Asa il pierzi.il lasi sa vada ca esti naiva.Dar raspunsul pentru intrebarea ta e nu.Nu poti ramane dintr-o prostie ca asta! Stai linistita.Dar pentru orice eventualitate poti face peste 7 zile un test de sarcina.Si in legatura cu raspunsul stupid, oamenilor e si normal! Se cere seriozitate in problemele celorlalti! Nu ne batem joc, nu cred ca va convine ca va ia si pe voi altii la misto.Asa ca fiti seriosi.Suntem in Romania,asa e.Dar chiar e nevoie sa ne fie rusine cu asa specimene ca voi? Aceasta fata are nevoie de ajutor, bun. Poate nu a stiut.Ok? Daca vreti o ajutati, daca faceti misto sunteti demni de dispret.Asa ca shhwinking! Deci revin, draga mea acum serios vorbind nu ai de ce sa iti faci griji in aceasta privinta.Dar daca nu esti pregatita pentru a intra in acest stadiu, nu te mai "juca".E spre binele tau.Te pup.Ai grija de tine!

| mika a răspuns:

Esti foarte comica e cam greu sa nu-ti dau un raspuns stupid, deodata ce tu pui o intrebare stupida laughing)

| ioana1704 a răspuns:

Poate ar fi bine sa te inveti minte cu ce sa te joci si cu ce nu! cati ani ai?

| BringMeToLife a răspuns:

Nu ai cum stai calma. Funda?

| metinn a răspuns:

Buna eu cred ca in nici un caz nu ai cum sa ramai insarcinata daca u aveai chilitii pe tine, deci nu ai dc sa-ti faci griji.

| adriancurelea a răspuns:

Stai liniştită, nu s-a întâmplat nimic.