| looolliika a întrebat:

Buna deci eu amo problema cu orele fixe,,[poate unii chiar m CRED NEBUNA laughing deci stiti ca era cu orele fixe ba ca te iubeste te ippatizeaza etc. ehh eu de ceva timp nu m-am mai uitat la ore fixe. adica cam de cadn nu mia imi place nic un tip... si nu stiu acum ma gandeam. ori chestiile alea erau intr-un fel sau altu adv. ori pentru ca eu atunci ca styam ca-l plac pa'la si ma uit la ore fixe si vai ma simpatizeaza.erqam toata ziua cu ochi pe ceas... nu stiu ce sa cred laughing,

SCz de greselile gramaticale da. m-am grabit.

Răspuns Câştigător
| sHE_4618 a răspuns:

Buna. Uneori cand ma uit si eu la ore fixe, ma gandesc la chestia asta, ca vai Doamne ma iubeste. Insa nu cred cu adevarat in ea, adica daca e sa fii iubit sau simpatizat de cineva, esti si fara sa te uiti la ore fixe. Nu am stat niciodata cu ochii pe ceas doar ca sa ma uit la fix. Dar toti avem dreptul sa visam si sa fim cat de naivi ne dorim.

3 răspunsuri:
| MadaxElena a răspuns:

Orele fixe sunt doar un mit. Poti sa crezi sau nu in ele.Nu sunt adevarate evidentlaughing.Tu daca crezi asta subconstientul tau te face sa te uiti la ore fixe doar pentru ca tu presupui ca iti place sau nu de un tip.

| Madalina066 a răspuns:

Si tu chiar crezi asta? Sunt niste prostii si in plus s-a intamplat dintr-o coincidenta, dai prea multa atentie lucrurilor neadevarate.trezeste-te la realitate!

| KapaeR a răspuns:

Buna! Ei bine, sa stii ca si eu am aceeasi problema. Dar am stat si m-am gandit.thinking Probabil ca tot ce se intampla, faptul ca e fix atunci cand ma uit la ceas, e doar o coincidenta, o superstitie. Si mie mi se intampla asta de fiecare data cand placeam(sau plac) o persoana, si ma gandeam ca vai, Doamne, ma iubeste respectivul. Ei bine, mie mi se par mai mult niste jocuri ale mintii si o fericire in plus, chipurile tipul acela te iubeste. Si sunt sigura ca asta se intampla pentru ca ne dorim ca persoana sa ne poarte aceleasi sentimente pe care i le purtam noi, pentru ca vrem sa se indeplineasca ceva ce dorim cu adevarat. In fine... Acum ramane totul la aprecierea fiecaruia.

Sper sa te fi ajutat. Pa-pa! wavehappy