| Papadopolina a întrebat:

Buna seara TPU! as vrea sa va intreb daca voi credeti in chestiile alea cu orele fixe adica si mie mi se intampla foarte des dar nici nu stiu ce sa cred! voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Dia a răspuns:

Prostii. :-J

| TAzOVsKY a răspuns:

Buna. :d, si mie mi se intampla dar de multe ori nu dau importanta :d. Am fete in clasa care, atunci cand se uita la ceas si e fix sau ''si 59'' exlama repede ''Vai fataaa! ma iubeste! sau chestii de astea. Sau unele cand primesc sau dau beep tot la ora fixa. E un lucru cel putin frumos si dai dovada ca ai grija sa ii dai unei persoane beep la fix; dar la faptul ca vezi tu asa din intamplare...nu stiu. Poate are o semnificatie ceva, dar in primul rand te face pe tine insuti sa te simti important.bafta sa afli mai multe :d

| Gumã a răspuns:

E o prostie in care cred, dar cine stie, poate e adevarata:d

| elizabeth a răspuns:

Alea cu,, te iubeste '',,, te inseala'',,, te-a iubit''? nicicum! povestioare:-p