| deyadeyutza96 a întrebat:

Deci mie imi place foarte mult de un baiat (cred ca si el ma place )deoarece cand ma vede pe strada se uita la mine si imi zambeste (el este un baiat mai timid si nu prea are prieteni) deci nu stiu cum sa fac rost de numarul lui de telefon sau de id-ul de mess crying CE SA FAC? FUNDA!:*

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

Daca el e timid tu trebuie neaparat sa fii ca el? Du-te la el si cere-i numarul baiatului. Mai ales daca se va vedea abordat de o fata draguta ca tine ii va creste moralul si poate mai scapa de timiditate. Spune-i ca il consideri dragut si ca ar trebui candva sa iesiti la un suc sau ceva. Fa tu primul pas de data aceasta si ai sa vezi ca totul va merge bine happy

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Deci am si o nedumerire! Daca toti baietii ti ar zambii pe strada ma intreb ce ai face? tu il placi pentru ca crezi ca si el te ar placea sau pur si simplu iti place pentru ca iti place? Daca chiar iti place de el indiferent care i situatia si el este un baiat timid si fara prieteni de ce nu faci tu primul pas ok? Deci ia ti inima in dinti si du te la el ok? Nu ai nimic de pierdut daca faci tu primul pas mda? funda?

| erema a răspuns:

Roagă pe cineva să te ajute. Vreu amic trebuie să aibă,, Sau încearcă la colegii de clasă

| ZakkyRock2 a răspuns:

Spune-i unui prieten de-al lui sai ceara nr de tel sau id de mess si spune-i sa til dea si tie