| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat iti cere numarul de telefon si adresa de mess, inseamna ca te place? Pai...mie mi se pare ca un coleg ma cam place si as vrea sa stiu daca da; si mie imi cam place de el...
De multe ori se uita in delung la mine si zambeste mai tot timpul, rade la tot cei spun si imi spune mereu lucruri dragute.Am iesit cu el (dar nu numai noi doi), dar tot timpul a stat numai cu mine si mi s-a parut foarte simpatic. Vreau sa stiu daca ma place. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| xSweetAnGeLx a răspuns:

Oricat de mult am vrea. noi nu putem (din pacate) sa stim cu siguranta.
singurul lucru care putem sa il facem e sa ne dam cu parerea.
si dc ai avea incredere in niste necunoscuti? as paria mai mult pe instinctul meu decat pe un grup de oameni care imi spun tot felul de aiurelihee hee
poti privi altfel "problemuta" daca chiar vrei sa fi cu el. indiferent daca te place sau nu momentan. tot poti face ceva happy nu e casatorit cu 5 copii dupa el nu? tongue
deci doar pune-te pe treaba big grin
bftwinking

| LiveWhileWereYoung a răspuns (pentru xSweetAnGeLx):

E doar cu cateva luni mai mare ca mine

| xSweetAnGeLx a răspuns (pentru LiveWhileWereYoung):

Era de imaginat. mai ales ca ai sps k sunteti in aceeasi clasa tongue
dar dupa raspunsul tau. tot vad ca nu l-ai inteles pe al meu happy

| LiveWhileWereYoung a răspuns (pentru xSweetAnGeLx):

Mersi... straight face si sa stii ca l-am inteles de la bun inceput.

| xSweetAnGeLx a răspuns (pentru LiveWhileWereYoung):

Aa. ok. atunci scuze eu happy
varsta mi se parea cel mai putin important si din cauza asta m-am derutat putin
scuze straight face

6 răspunsuri:
| LiveWhileWereYoung a răspuns:

Scuzati exprimarea am scris-o in graba.

| anonimdin99 a răspuns:

Eu zic ca si el te place...asa suntem noi baietii big grin