| Cristinutzzza a întrebat:

deci stiti ca mie imi place de un baiat mno.peste o saptamana este ziua lui si chiar imi fac planuri... dar ieri tatha a venit la mine mi-a spus ceva despre el si m-a intrebat ca mie imi place de el. atunci eu am zis repede ca nu. acum daca ma vede ca ma pregatesc asa isi va da seama.big grin
ce pot face?
funda pentru cel mai bun raspuns
mersi

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De ce a trebuit să minți?
Greșeala îți aparține. Vezi în ce ape este și îi spui adevărul ca să poți ajunge la ziua băiatului de care îți place.
De părinți nu trebuie să te ferești.
Pa, pa.

| Blondamea a răspuns:

Fa totul pe ascuns dra sa stii ac minciuna nu este in tot deauna o solutie mai bine recunostei pentru ca acum nu ai mai fi fost nevoita sa te ascunzi.baftabig grinbig grin

| Biencush a răspuns:

De ce sa-si dea seama? Poarta-te ca de obicei, fii cat mai detasata. oricum parintii isi dau seama, odata ce ti-a pomenit de el, cu siguranta deja banuie ceva! Tu fii indiferenta si tine-o una si buna ca nu-ti pasa!