| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata, mult de tot! Vreau sa o impresionez, sunt genul glumet, nu prea serios. II place de mine si de alt baiat, dar cel mai mult de mine (mi-a spus cea mai buna prietena a ei)
Ce pot face? Cum pot sa o impresionez? Va rog, raspundeti serios nu genul (fii tu insuti) vreau raspuns serios care chiar ma poate ajuta! Acum ca vine saptamana altfel vreau sa imi fac freza sau ceva, sa ma pregatesc sa o impresionez cand ma duc prin excursii cu scoala. Mersi!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intr-o colectivitate, mereu este nevoie de persoane glumete, cu sau fara freza si nu numai in excursii. Mare grija insa sa nu devii bufon.

| Seepty a răspuns:

As zice sa o inviti la o iesire prin parc, sa va plimbati cu rolele/bicicleta sau sa iesiti la o terasa sa serviti un suc si o pizza.

| stark47 a răspuns:

Deja ai aflat ca ii place latura ta glumeata.de cele mai multe ori latura asta merge bine cu o oarecare maturitate in cazuri urgente.cred ca daca i-ai arata ca estiin posesia unei astfel de abilitati ai avea o sansa reala.pana una alta exploateaza latura amuzanta pe care o ai daca tot merge
P.S-pe viitor, nu mai cere sfaturi in a cuceri pe cineva, daca tu vei aplica un sfat de-al nostru si vei fi cu ea, meritul nu va fi al tau ci al userului cu sfatul. daca nu esti destul de increzator in forte si sharm propriu in a atrage pe cineva, atunci asteapta persoana care te va atrage ea

| VerdeLila a răspuns:

Dificila mai este dragostea asta! Daca fata va fi cu tine, gandul ii va fi si la celalalt baiat.
Daca intr-adevar vrei sa fii cu eu, forteaza putin nota.ia-o de mana cand prinzi ocazia(vezi cum reactioneaza) si la un moment dat ii dai si un pupic happy