| eDidii a întrebat:

Deci,uitati care este problema:
Mie imi place de un baiat, mai mare decat mine cu 4 ani,este foarte dragut,se comporta bine cu mine si cu restul fetelor,este foarte glumet si cateodata ar face orice ca sa atraga o fata,dar nu prea imi place ca fumeaza.Dar pentru inceput sa trec direct la subiect:Acum cateva zile, s-a combinat cu o fata de vreo 10 ani(pentru ca sa ma faca geloasa si sa se dea mare) si a pupato pe obraz,am fost putin geloasa dar si pe mine era sa ma sarute odata,dar n-am vrut.I-am spus ca daca n-ar fi fumat,l-as fi lasat.S-a suparat putin, dar ia trecut.Azi eram pe banca cu el, 2baieti si inca 3 fete.Dupa cateva minute vine o fosta iubita(din clasa de la el) care il striga,ca sa-i spuna ceva. Dupa cateva secunde incepe Alex(asa il cheama pe baiatul de care sunt indragostita) sa o stranga pe fata in brate de parca ar fi cu ea, sau ceva de genul.Incepe sa o sarute,sa ii dea cu palma peste fund, sa se dea la ea si chestii din astea.Eu acum sunt foarte geloasa,parca nu as mai vrea sa traiesc, nu stiu ce sa fac! Cum pot sa-l atrag inapoi...sunt foarte indragostita de el, il iubesc ca pe ochii din cap dar eu nu stiu daca simte ceva fata de mine.Cand era sa ma sarute am simtit ca sunt in al 9-lea cer.Asta inseamna ca ma place asa putin? Am uitat sa spun ca de cate ori stau langa el,pe banca, ma strange in brate si tot se uita la mine.Este foarte dragut dar cand a imbratisat-o pe fata aceea am fost foarte foarte suparata.Inca si acum sunt asa,as vrea sa stiu cum sal atrag inapoi, nu pot sa-i zic ca il iubesc deoarece mi-e rusine...Va rog frumos sa ma ajutati, cel mai motivant raspuns va primi funda!
(Scuzati-ma daca am scris cu greseli)

10 răspunsuri:
| Ađřıαηηα a răspuns:

Buna.
Cati ani ai?laughing)

| DistrugatorulDeVise a răspuns:

Doamne Sfinte, câţi ani ai?

| allysweet98 a răspuns:

Daca tu ai 13 si el 16 nici cum nu ii diferenta de 4 ani intre voilaughing)))))))))))))))))))

| eDidii explică (pentru allysweet98):

El are 16 jumate(cam asa stiu ca in 11iulie face 17) deci e diferenta de 4 ani tonguetonguetongue

| eDidii explică:

Am 13ani.:] el are 16 jum...

| eDidii explică:

Terminati odata cu anii, ganditi-va la intrebarea mea! pls, cu cat mai repede cu atat mai bine

| eDidii explică:

Sa fac asa o mica paranteza: (daca credeti ca e diferenta mare de ani, nu e adevarat, intre mami si tati sunt 5 ani si jumatate diferente deci...v-am zis asta ca sa nu mai tot puneti intrebari in legatura cu anii!)

| emmacool a răspuns:

Nu cred ca ai sa fi de acord cu raspunsul meu... Daca iti place de el ar trebui sa-i spui, pentru ca daca nu-i spui acum poate nu o sa te mai placa deloc.Si o sa uite de tine. EU i-am zis baiatului de care imi place si ...lui ii placea de mine.Deci lasa rusinea si spune-i happy

| Romania89 a răspuns:

Diferenta de varsta nu e mare, dar ar trebui sa mai astepti macar un an pana faci buletinul. acum faci ce vrei si uite niste variante: 1) Cunoaste-l mai bine ( ca prieten ); 2) Petreceti mai mult timp impreuna sau cu gasca, si daca te mai saruta o data saruta-l si tu; 3) Zambeste-i mereu cand il vezi si incearca sa razi mereu la glumele lui; 4) Retine faza cu sarutul si daca mai face acest lucru si la alta fata nu fii geloasa, dar daca face asa timp de 3-4 saptamani sau mereu cand iesiti in grup icearca sa il uiti; 5) Sa revenim la pasul " 3 " cu sarutul si dupa ce o faci mai lasa sa treaca 1-2 zile si apoi zii daca vrea sa iasa in oras cu tine la un suc, film etc. sa te imbraci putin atragator dar nu in exces, fii feminina si vorbiti; 6) Spre sfarsitul intalniri inceara sa ii zici ca te-ai simtit bine cu el prin preajma, adica " m-am simtit Ok cu tine langa mine " 7) Daca consideri ca este atras de tine incearca sa il saruti si vezi cum reactioneaza; 8) Cand iesiti din parc, terasa etc. incearca sa il tii de mana si daca el iti zice : " vrei sa te conduc pana aproape de casa/ apartamentul tau" inseamna ca te place putin! Apoi continuui tu. Daca e golan renunta la el, adica daca nu are note bune la liceu sau daca e macar la liceu, vezi daca parinti lui sunt casatoriti si pe unde isi petrece timpul! Daca are cash money si multe alte lucruri. Daca e golan renunta!

| Italeancaa a răspuns:

Tulai doamne.