| Gabriella24 a întrebat:

deciii am o intrebare tare stupida de care am ras mult pe aici dar a venit vremea sa ma ingrijorez si eu de asta. deci prietenul meu, eu la el acasa... :-s vorbind de la vorbit s-a ajuns la putin mai mult. Ca sa fiu mai explicita nu am facut dragoste doar a pus mana pe mine si invers, prin zolele mai intime. Dupa marea lui erectie care a fost mica laughing a pus iar mana pe mine PE DEASUPRA NIMIC NU A INTRAT IN MINE worried si nu foarte mult cateva secunde a atins putin acolo sa zic asa 5 sau 6. iar apoi nu din graseala chestiuta lui s-a apropiat de chestiuta mea fara sa intre ceva inauntru. tot asa cam 10 secunde. cam asta e povestea mea. sunt sanse sa fiu insarcinata? desii eu iau anticonceptionale pentru ca am chisturi overiene eram la a - 7a pastiluta si toate astea s-au intamplat alaltaieri [19.04.2012] doar ca mai e o problema in aceea zi dimineata pe la 9 sau 10 am mancat lapte cu ceriale laughing si mai tarziu adica la 16 am luat pastila credeti ca isi facuse efactul? totusi sunt atatea ore. si am impresia ca sanii au o presiune ciudata si ma dor desii sanii mei au mereu presiune adica sunt tai dar ma gandesc prea mult. daca ar fi o posibila sarcina nu as vedea simptomele in 2 zile nu? mai ales ca de cand am ajuns acasa atunci simteam o oarecare presiune. pe care o simt mereu dar mno laughing. credeti ca ar fi o posibila sarcina :-s? sunt tipica stiu, dar vreau sa fiu sigura. dau funda si vot. Multumesc! :* si daca am gresit ceva in gramatica pe care am folosit-o va rog sa ma scuzati dar sunt cam stresata :-s.

Răspuns Câştigător
| memonelxd a răspuns:

Roxana... raspunde-mi si mie copii se fac prin contact sexual sau prin laba?straight face

51 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata.happy Nu mai pune botu` la prostiile unora care te baga in sperieti de pierzi sarcina de frica laughing

| Gabriella24 explică (pentru UbexFlo):

Hai no straight face. Multumesc Mi-ai fost de mare ajutor straight face.

| elenutzadragutza30 a răspuns (pentru Gabriella24):

E adevarat nu ai de ce sa-ti faci grija si sora mea a trecut prin chestia asta si nu s-a intamplat niic

| UbexFlo a răspuns (pentru Gabriella24):

Ma refeream sa nu pui botu` la astia care zic ca esti.straight face

| Gabriella24 explică (pentru UbexFlo):

Ia mai citeste-ti odata raspunsul! straight face

| UbexFlo a răspuns (pentru Gabriella24):

"Nu cred ca esti insarcinata."- raspunsul la intrebarea ta.
"Nu mai pune botu` la prostiile unora care te baga in sperieti de pierzi sarcina de frica"-in sensul ca te sperie degeaba, "pierzi sarcina"=faci un test si vezi ca nu esti de fapt.
Ia-o cum vrei.happy

| Gabriella24 explică (pentru UbexFlo):

Oki happy. Multumesc atunci!

| Reek54 a răspuns:

Fitiar chestiuta sa-ti fie, chestiute in sus chestiute in jos, m-am prapadit de ras la intrebarea asta rolling on the floor, ce nebuni mai sunteti ma, in ultima vremea la dragoste si sex am vazut numai intrebari penibile puse de copii mici, dar asta e mai nebuneasca si imi place ca va mai si distrati si nu treceti direct la cotaiala ca cainii, bravo, a. si in legatura cu intrebarea, stai linistita, nu ai nimic, faceti asta in continuare cu chestiutele voastre. laughing

| NeneaGogu a răspuns:

De insarcinata te insarcinez eu cu urmatoarele, joaca-te si tu cu chestiuta lui ca nu se stie de ce o fi avut saracul baiat pana, daca ti-ai luat pastiluta nu-ti face griji

| Gabriella24 explică (pentru NeneaGogu):

Da, dar am papat si lapte cu ceriale pe la 9 sau 10 dimineata si pe la 4(16) am luat pastiluta... crezi ca si-a facut efectul?

| Gabriella24 explică (pentru NeneaGogu):

Si nici nu era prima pastiluta era a-7a din cutie ca am chisturi ovariene pentru asta le iau.

| NeneaGogu a răspuns (pentru Gabriella24):

daca ai papat lapte e cam naspa, dupa cate stiu eu laptele taie efectul medicamentelor, dar nu ar fi rau sa faci un test de sarcina, daca e sa fie il botez eu laughing sa nu ma injuri ca am glumit

| Gabriella24 explică (pentru NeneaGogu):

.sunt atatea ore... de la 10 pana la 16... m-am dus de 30251525 de ori la baie in timpul asta laughing)

| Gabriella24 explică (pentru NeneaGogu):

Si no totusi nu a bagat nimic in mine... a pus mana pe deasupra si mana era uscata da puse mana si pe substanta aia alba nenorocita...

| NeneaGogu a răspuns (pentru Gabriella24):

eu sper sa, ca vreau sa nasesc, s-a dat drumul la botezuri rolling on the floor

| Gabriella24 explică (pentru NeneaGogu):

Lumeee mana lui era complet uscata nu era plina de aceea substanta nenorocita. eraaa uscataaa! se sterse de un servetel. si chestiuta lui tot uscata era. am nevoie de ajutor va rog :-s.

| NeneaGogu a răspuns (pentru Gabriella24):

stai mai linistita, de la primul meu raspuns ti-am zis adevarul, am glumit ce naiba?

| NeneaGogu a răspuns (pentru memonelxd):

te contrazic?

| Gabriella24 explică (pentru memonelxd):

... am spus ca sunt tipica si stupida dar sunt stresata. Contact sexual :-s.

| memonelxd a răspuns (pentru NeneaGogu):

Poti face si laba si sa iti dai drumu IN ea!

| memonelxd a răspuns (pentru Gabriella24):

Pai si daca n-ai avut contact sexual cum sa ramai gravida?straight face

| Gabriella24 explică (pentru memonelxd):

Exact sau in eprubeta :-s laughing. dar eu sunt oki nu? :-s

| memonelxd a răspuns (pentru Gabriella24):

Cati ani ai daca ma intrebi asta?straight face

| Gabriella24 explică (pentru memonelxd):

Pai totusi chit ca mana si chestiuta erau STERSE SI USCATE ma gandesc ca e posibil totusi,...

| NeneaGogu a răspuns (pentru memonelxd):

nu omule, daca el avea sperma pe mina si a introdus din greseala un deget in pasarica domnisoarei se poate ca un nebun de spermatozoid sa ramaina in acel loc, donatorii sunt mulsi sau il ia la intrebari p'ala mic?

| NeneaGogu a răspuns (pentru Gabriella24):

Roxi,fi linistita, daca tu zici ca el s-a sters pe mina si avea mina uscata esti ok

| memonelxd a răspuns (pentru Gabriella24):

Cred ca imi pierd timpul cu tine. mai mult de 14 ani nu ai cu sigurantastraight face, intelege ca nu ai cum sa ramai gravida daca el o trage pe laba si te atinge pe tinestraight face NU isi da drumu in tine!

| Gabriella24 explică (pentru NeneaGogu):

Ideea e ca nu s-a INTRODUS NICI UN DEGET IN NIMIC CA NU A AJUNS CU MANA PANA LA LOCU' UNDE SE BAGA [GURA] laughing) worried ma simt asa banal. dar cand neintamplator m-am urcat deasupra EUUU era cu chestiuta mea pe chestiuta lui FARA CA EA SA FIE INAUNTRUL MEU. de asta imi e cam frica

| Gabriella24 explică (pentru memonelxd):

Am mai mult de 14 dar. mno sunt stresataaa! :-s

| memonelxd a răspuns (pentru NeneaGogu):

Mai citeste odata ce a zisstraight face

| memonelxd a răspuns (pentru NeneaGogu):

"a pus iar mana pe mine PE DEASUPRA NIMIC NU A INTRAT IN MINE si nu foarte mult cateva secunde a atins putin acolo sa zic asa 5 sau 6. iar apoi nu din graseala chestiuta lui s-a apropiat de chestiuta mea fara sa intre ceva inauntru" ai bagat tu degetul?straight face

| NeneaGogu a răspuns (pentru memonelxd):

mai, cand esti in acele momente mai stii pe unde-ti umbla mainile?

| Gabriella24 explică (pentru memonelxd):

Nu. cred ca nu m-am exprimat cum trebuie voiam sa spun ca dupa mica erectie el a pus mana pe chestiuta lui si dupa s-a sters pe mana si putin pe chestiutastraight face si dupa a pus mana pe mine pe deasupra si nu a ajuns pana la locul unde se baga [gaura] straight face si dupa eu m-am urcat deasupra si ca sa fiu mai explicita chestiuta lui era lipita de burta LUI. si eu eram lipita de ea ...si nu am stat mult asa cateva secunde sa zic asa 10... pe acolo

| Gabriella24 explică (pentru memonelxd):

Lumee va rog eu mult spuneti-mi din experienta nu din auzite! straight face LA CEL MAI EXPLICIT RASPUNS DAU FUNDA

| Gabriella24 explică (pentru NeneaGogu):

Ba da mai nu a bagat nimic... straight face

| Leutzbv a răspuns (pentru memonelxd):

Prietene, am impresia ca esti cam neinformat. Ai citit ce a zis fata asta, sau ai raspuns din prima happy

| memonelxd a răspuns (pentru Leutzbv):

Care-i povestea ta?happy

| Leutzbv a răspuns (pentru Gabriella24):

Trebuie sa stii ca spermatozoizii vor cauta sa ajunga la destinatie. Asta este meseria lor. Daca el te-a atins cu "chestiuta " lui si nu te-ai spalat in secunda imediat urmatoare, exista pericolul sa ramai insarcinata. Dar dupa doua zile nu-ti vei da seama nicioadata. Nici macar Mama Omida nu-ti va putea spune asta. Va trebui sa mai astepti ca sa vezi daca iti intarzie menstruatia...

| Gabriella24 explică (pentru Leutzbv):

:-s oare contraceptile isi facusera efectul?! adica sunt atatea ore in care cred ca am eliminat laptele ala straight face

| memonelxd a răspuns (pentru Leutzbv):

Ba tu esti ratat?straight face

| memonelxd a răspuns (pentru Leutzbv):

Daca esti fata si te ating cu **** pe frunte o sa ramai gravida?straight face

| Leutzbv a răspuns (pentru memonelxd):

Prietene, vrei sa ne injuram sau care-i problema ta? Se vede clar ca ai evoluat din maimuta, atata timp cat tu nu stii ca spermatozoizii au capacitatea de a trai si in afara organismului (ce-i drept nu pentru foarte mult timp ). Cand mai inveti cateva injurii, sa te prezinti aici ca sa-ti spun acum cati ani i-am invatat pe cei de la care le-ai auzit tu.

| memonelxd a răspuns (pentru Leutzbv):

Ba... termina ma ca te faci de rasstraight face esti penibil....nu-mi pun mintea cu tine ca sigur esti din provinciehappy

| Leutzbv a răspuns (pentru memonelxd):

Prietene, am impresia ca ma confunzi cu vreo ruda de-a ta...

| memonelxd a răspuns (pentru Gabriella24):

Roxana... raspunde-mi si mie copii se fac prin contact sexual sau prin laba?straight face

| Stassy a răspuns:

Maaaa.....sa stii ca nu e bine! Ar trebui sa cumperi un test de sarcina si sa vezi...

| raducanumihaela a răspuns:

Nu esti insarcinata, stai linistita

| Ezikel a răspuns:

Ai nascut? laughing) ca au trecut 9 luni laughing

| AnONimAByY21 a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina ca sa scapi de indoieli dar sunt 0. 0000001% sanse sa fii insarcinata, Bafta kiss

| crazycrazy89 a răspuns:

Nu te supara, dar cred ca ar trebui sa te meditezi la romana si apoi sa postezi pe TPU. ca nu inteleg nimic din ce vrei sa ne intrebi.o zi buna!

| Cristian_Vranciuc_1993 a răspuns:

Ma sarcina se ia prin SEX nu prin LABA!