| Bella_1624 a întrebat:

Buna dimineata TPU!kiss Cum am mai spus m-am certat cu prietenul meu si el stie ffffoarte bine ca ma enerveaza cand zice ca merge la alta (inainte era golan si umbla din floare in floare acum s-a maturizat) si de fiecare data cand ne certam, imi zice ca merge la alta sa ma faca geloasa dar de ce? Si imi zice ca toarna vin pe ea si il bea, sau linge frisca de pe ea(lucruri care mie imi plac enorm de mult si care mi le face mereu si numai cu mine, imi zice ca cu fostele nu a facut asta) deci de ce face asta cand ne certam? Vrea sa vada reactia mea? Si va rog nu ziceti ca chiar merge la alta ca nu mai face, multumita unei prostituate si-a invatat lectia si nu mai face, dar nu inteleg de ce ma ameninta si imi povesteste cu luuuuuuuuux de amanunte sau imi zice ca o fost cu una si de la cum o dus-o in pat pana la ultimul sarut de la ea imi poveteste tot cu luuux de amanunte de parca as fi la un film!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Este cam sadic iubitul tau.winking Asa sunt unii barbati. El vrea sa te faca sa suferi un pic (zic "un pic", pentru ca el s-a convins, ca acest lucru nu "te omoara", ci doar te raneste, te irita, adica nu-l vei parasi din cauza acestor cuvinte, care de altfel dor), vrea sa-ti fie frica sa-l pierzi, sa te temi de concurenta. Ai spus, ca o face atunci, cand va certati, inseamna ca in felul acesta se razbuna, pentru ca stie foarte bine, ca nu-ti place, cand face, spune asa ceva si vrea sa te enerveze, sa te raneasca. Probabil, daca de la bun inceput nu i-ai fi acorda nici un fel de atentie, cand iti spunea lucruri de genul, sau ai fi respins din start foarte hotarat astfel de comportament, dandu-i de inteles, ca a fost pentru prima si ultima data, n-ar mai fi atat de distractiv si inofensiv pentru el s-o faca si in continuare, si s-ar fi oprit inainte de a ajunge prea departe. Stii cum se zice "barbatii sunt ca niste copii" oh go on, iar unui copil, cand face o nazbatie, nu este bine sa i se acorde prea multa atentie, trebuie ignorat, altfel prinde gustul si tot continua sa faca acel lucru, care i-a adus atat de multa atentie, "flori si aplauze" (aici ma refer la sex de dupa smug ), "spectatori". oh go onwinking Poate daca l-ai ignora, cand iti spune asa ceva, ti-ai gasi de exemplu ceva de facut prin casa sau fix in acel moment ai suna pe un amic, prietena si ai sta de vorba cu el/ea, iubitul tau si-ar da seama, ca nu este atat de amuzant/interesant/atragator, cand se comporta asa, si ar schimba subiectul. Da-i de inteles prin comportamentul tau, atitudinea ta, ca te-ai plictisit la maxim de "telenovelele" lui de prost gust. oh go on big grin Succes! kisswinking

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@Bella, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!winking

NOname
| NOname a răspuns:

@Le petit poussin, multumesc frumos pentru apreciere! blushing

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Este alegerea ta ce accepti si ce nu in relatia voastra...probabil esti genul (sunt asa multe incat unii au ajuns la convingerea ca toate femeile gandesc asa) care se da in vant dupa baieti rai. Hai sa iti spun eu unde e comfuzia: nu de baieti rai aveti nevoie, ci de parteneri puternici. E o mare prostie sa cauti pe cineva care te va rani cand de fapt ai nevoie de cineva care sa te protejeze. Daca vrei sa-i testezi puterile pe tine, e alegerea ta. Si astfel de fete confirma unora ca nu poti avea succes la fete fara a fi mitocan. E ca o prostie molipsitoare. Daca ai avea respect de sine nu ai pune suflet intr-o astfel de relatie, daca e doar de distractie si nu te deranjeaza atunci e in regula. Eventual fa-i o surpriza si mai cheama o prietena, o sa-ti fie recunoscatorwinking Plus ca o sa aiba ce povesti prietenilor.

| ATB a răspuns:

Eu nu stiu cati ani ai... dar sunt 2 chestii care imi ies mie de aici: 1 vrea sa faci sex cu el daca nu ai facut sau daca faci sa faci ce iti zice el acolo cu lux de amanunte. Si sa stii ca baietii nu se schimba si mai devreme sau mai tarziu tot se va duce cu alta. Scuze ca vezi asta in randurile mele. dar un baiat fidel pe o perioada indelungata e greu de gasit. Si cum zici tu de trecutu lui eu iti zic ca lupu isi schimba parul da nu si obiceiul... Sa fi iubita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu il crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Extrem de bun raspunsul lui NOname.