| SASergiu a întrebat:

Buna din noi TPU. Am o intrebare cam dificila straight facestraight face Am spus din greseala o prostie iar prietena mea numai vrea sa vorbeasca NICIODATA cu mine cryingcryingCum as putea sa o fac sa ma ierte ...In plus prostia spusa de mine a fost " Auzi, Alex mai vrei pompa sa te mai umfli putin sus " Va Rog ajutati-ma dau funda. HELP ME crying

Răspuns Câştigător
| Anemarrie124 a răspuns:

Scrie-i sms `uri de impacare lasa-i mesaje pe mess multe dar lkas`o sa se linisteasca.Ii vatrece ma repede.

2 răspunsuri:
| SakonSIUkon a răspuns:

Se considera prietena ta de se supara ca vacaru pe vaci? Daca te iubeste inghite si ea.

| SASergiu explică:

Pentru raspunsul de la SakonSIUkon : da era prietena mea acum e prea suparata si am ignora...