| frimiturel a întrebat:

am o mica problema. Cand faceam dragoste cu prietena mea mi-am dat drumul din greseala pe parul ei(doar putin) si ea crede ca a fost intentionat si nu mai vrea sa vorbeasca cu mine. Cum as putea sa-i explic ca a fost din greseala si sa o fac sa ma ierte?sad

Răspuns Câştigător
| Giulia97Anna a răspuns:

Spine-i ca a fost din greseala. Cere-ti scuze. Doar nu ai facut asta intentionatlaughing Bafta!

9 răspunsuri:
| corina8508 a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))))))))) data viitoare prefa-te ca a fost intentionat si tipa : PUNCT OCHIT PUNCT LOVIT

| TPUuser199 a răspuns (pentru corina8508):

Urmand cu pomnul ei in ochiul lui: PUNCT OCHIT, PUNCT INVINETIT! rolling on the floor))

| Aly95 a răspuns (pentru corina8508):

laughing))))

| Giulia97Anna a răspuns:

E proasta.No offence.

| RAY a răspuns:

Ce atata mare scofala, punete in genuchi atatea fite au in cap

| Emilian65 a răspuns:

O mica neatentie te costa si duce la despartire de iubita ta.

| PsihopatX3 a răspuns:

rolling on the floor)) mi-ai făcut seara mai bună.

Spune-i că nu se va mai repeta.

| qCrazyMan a răspuns:

N-am idee happy dar in cateva zile o sa-i treaca cred. big grin