| biencutza_3026 a întrebat:

Buna din nou! mi-am facut azi un test de sarcina care se numeste"minut"si mi-a aparut o liniuta cam stearsa si se vedea in partea cealalta parca mai vroia sa apara o liniuta.cineva mi-a zis ca testul ala nu e bun. ce inseamna oare asta ca sunt sau nu insarcinata. dar eu am facut testul la 11 zile de la contactul sexual.astept raspunsuri.happy

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Repeta-l peste 3 zile si fa-l neaparat din prima urina de dimineata.

| ShineMe a răspuns:

Du-te la ginecolog. E mai simplu

Răspuns utilizator avertizat