| Sin3d a întrebat:

Buna din nou!
Nu mai stau sa dau detalii pentru ca din intrebarile mele anterioare puteti vedea despre ce fel de fata e vorba! Joi,la scoala,in ultima pauza,eu stateam si ma jucam cu prietenii mei,si se adunasera mai multi colegi, fete si baieti, la o banca...si isi puneau intrebari la care trebuie sa raspunda sincer.Baietii au intrebat pe cine simpatizeaza cel mai mult din clasa...si fata de care imi place a raspuns ca pe primul si al doilea loc alti 2 baieti din clasa si pe 3 sunt eu! Intrebarea mea:Cum pot scapa de >concurenta?happy MUHAHA!laughing
Dar m-am mirat mult cand am aflata ca peste mine, adica pe locul 2 e un coleg care sta cu ea in banca si nu e...cum sa zic? Nu prea are cu ce se lauda la capitolul "frumusete", ca sa spun asa! Dar o face sa rada... Oare asta trebuie sa fac si eu? Am primit un sfat cum ca ar trebui sa las timpul sa decida si sa nu o mai bag asa mult in seama, caci stim cu totii ca fetelor le cresc coarne daca sunt bagate pra mult in seama!big grin
Ce ar trebui sa fac?
Multumesc!big grin

3 răspunsuri:
| Enki a răspuns:

Daca vrei sa scapi de ceilalti concurenti incearca sa o impresionezi.afla cei place cel mai mult (de ex. sportivii, incearca sa-i arati ca esti un baiat sportiv), sau afla ce cadou ar vrea sa primeasca(sa ti-l permiti), apoi daruieste-il.ii va placea

Răspuns utilizator avertizat