| Hirockers a întrebat:

Buna dragilor! Vreau si eu sa-mi cumpar un labrador eventual din constanta pentru ca stau in apropiere.Stiti cumva magazine de unde mi-as putea cumpara un pui de labrador si la ce pret?[funda]. Problema mea e ca sunt foarte singura si n-am incredere in 'prieteni', asa ca un catelus mi-ar fi de mare ajutor, mai ales ca labradorii sunt cainii mei preferati.

3 răspunsuri:
| aldaren a răspuns:

Daca te pot ajuta... Am 5 catei si sunt din Calarasi detalii aici: http://catei-pisici.blogspot.ro/......arasi.html

| aldoline a răspuns:

Vand 2 femele labrador auriu, varsta 10 saptamani (1 sept fatati), vaccinati si deparazitati, cu carnet de sanatate la zi, se pot vedea parintii. Merita vazute! Pret negociabil