| ScapaMaDeEa a întrebat:

E normal sa te doara sanii inainte de a veni menstruatia?

Răspuns Câştigător
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Da este foarte normal.Sunt fete la care se manifesta astfel, si sunt fete care au alte dureri.Asta petru ca hormonii tai lucreaza, si e posibil ca in perioada dinaintea ciclului menstrual sa iti si creasca pentru ca ai un flux mai mare de hormoni.Stai linistita, e normal, si eu m-am speriat la inceput, dar mi-am intrebat mama, si daca mai ai intrebari legate de menstruatie nu ezita sa vorbesti cu mama ta.Cu siguranta iti va explica tot ce dorestiwinking

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E foarte normal

| IsabelaIssa a răspuns:

Da, este normal, nu ai de ce sa te sperii. happy

| ioanadanny a răspuns:

Da happy

| Hpzox a răspuns:

Da, sanii, spatele, burta. saptamana care o urasc cel mai tarelaughing

| Ella3133 a răspuns:

Da,e normal sa te doarawinking
cateodata dupa asta imi dau seama cand imi vine laughing)

| anonima1995 a răspuns:

Da, e normal.

| LucianP a răspuns:

LOl da pana si eu, care sunt baiat, stiuwinking

| Rocss123 a răspuns:

Logic ca e normal laughing)))