| Maria787878 a întrebat:

Daca as fi insarcinata, deci nu mi-ar mai veni menstruatia, m-ar mai durea sanii?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Durerea de sani de obicei face parte, este considerata ca fiind una dintre simptomele premenstruale. In mod normal si logic durerea de sani nu mai apare in cazul in care este instalata o sarcina. In concluzie daca sunt prezente astfel de dureri posibilitatea de a exista o sarcina este teoretic foarte mica. Sanatate.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu sunte m medici, tu trebuie sa mergi la medic.

| Violleta2022 a răspuns:

Sanii dor din cauza modificarilor hormonale care pot aparea atat inainte de ciclul menstrual cat si in timpul unei sarcini.