| Nonci a întrebat:

Buna!
Este normal sa ma doară sânii și sa fie fierbinți cu 3 săptămâni înainte sa îmi vina menstruația?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Cu atat de mult timp inainte nu este normal.

| Laura927 a răspuns:

Depinde de cati ani ai...normal cand sanii dor cresc.
trei saptamani inainte sa iti vina ciclul este exact cand se sfarseste ciclul si fix in 3 saptamani ti.a venit iar ciclul asa ca nu se poate spune corect "ma dor sanii cu trei saptamani inainte sa imi vina menstruatia"
corect ar fi sa spui ca te dor sanii de 3 saptamani.
nu cred ca te dor sanii de la menstruatie sincer... poate cresc sau ai o dereglare hormonala mergi la ginecolog